У відборі до Національної збірної, що змагатиметься в «Іграх Воїнів», приймуть участь рівняни

Щасливе
14.05.2021  14:00

У відборі до Національної збірної, що змагатиметься в «Іграх Воїнів», приймуть участь рівняни

Одинадцять бійців з Рівненщини візьмуть участь у національному відборі кандидатів до збірної команди України для участі у міжнародних спортивних змаганнях «Ігри Воїнів». Відбіркові змагання відбудуться 15-16 травня в Києві.

За результатами змагань буде сформована Національна збірна України з 40 учасників бойових дій, яка вперше представить нашу країну на міжнародних змаганнях Warrior Games у вересні 2021 року в Орландо (США). Передбачається, що у цих змаганнях братимуть участь понад 500 учасників бойових дій з 8 країн світу (США, Великобританія, Канада, Австралія, Нідерланди, Грузія, Данія, Україна).

До слова, серед членів команди Рівненщини є й депутат обласної ради Андрій Усач, який у 2018 році здобув золоту медаль у змаганнях зі стрільби з лука на «Іграх Нескорених» у Сіднеї.

Як зазначають бійці, такі змагання важливі для них не лише з огляду на можливість поспілкуватися з іншими учасниками, а й через позитивний вплив спортивної реабілітації на здоров’я.

У ході зустрічі воїни порушили багато різних питань, серед яких і важливість комунікації представників влади з бійцями АТО/ООС. Тому учасники зустрічі домовилися продовжити спілкування про актуальні проблеми згодом.

, , , , переглядів: 227

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *