У якій карантинній зоні опинилася Рівненщина?

Щасливе
07.04.2021  21:30

У якій карантинній зоні опинилася Рівненщина?

Сьогодні відбулося засідання державної комісії ТЕБ і НС, де вирішували у якій же карантинній зоні опиниться Рівненщина. Там зазначили, що шанси потрапити у «червону» зону – максимальні, але поки область у «помаранчевій» карантинній зоні.
«Рівненщина на межі потрапляння у «червону» зону. Ситуація дещо стабілізована, зокрема, по лінії екстреної медичної допомоги суттєвого зростання не має. Але показники госпіталізації і завантаженості ліжок викликають насторогу», – прокоментував головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.
На сьогодні на Рівненщині завантаженість закладів складає 61%, вільних ліжок з киснем 59%.
«Різниця між госпіталізованими і виписаними хворими в середньому складає 35 пацієнтів. Відсоток летальності найнижчий в Україні – 1,3. Саме ці показники дозволили залишитися Рівненщині в помаранчевій зоні. А також правильний маршрут пацієнта та робота на первинній ланці. Система охорони здоров’я області справляється з навантаженнями», – повідомив голова ОДА Віталій Коваль.
За результатами засідання в області прийняли рішення – суттєво посилити контролюючі заходи за дотриманням карантину. Лише за минулий тиждень Держпродспоживслужба та поліція перевірили близько 1000 суб’єктів господарювання, 11 розважальних закладів, 170 транспортних засобів.
Також обласна комісія буде порушувати клопотання перед МОЗ включити в резерв диспансер радіаційного захисту, а відділення ендокринології і муковісцидозу перевести до Рівненської обласної лікарні. Це дасть можливість розгорнути додаткові 200 ліжок в обласному центрі.
, , , переглядів: 257

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *