Управління охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації завжди на сторожі здоров’я

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
11.05.2021  11:41

Управління охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації завжди на сторожі здоров’я

Управління охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації цілодобово перебуває на сторожі нашого з вами здоров’я. Адже охорона здоров’я – це ключовий елемент національної безпеки держави. Рівненське обласне управління охорони здоров’я забезпечує впровадження у життя державної політики в галузі охорони здоров’я, а також несе відповідальність за стан і розвиток медицини краю та за стан здоров’я жителів області.

Попри непрості часи, куратор медицини Рівненщини, перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій ПОДОЛІН під керівництвом голови Рівненської обласної державної адміністрації Віталія КОВАЛЯ впевнено рухаються вперед та готові до нових викликів, тому що головна мета – безпека життєдіяльності та охорона здоров’я жителів Рівненської області. Перед очільником краю постало завдання ефективно протидіяти поширенню коронавірусної інфекції. Цей виклик, що Всесвітня організація охорони здоров’я визнала надзвичайною ситуацією в галузі міжнародної охорони здоров’я, – пандемія COVID-19. Після появи в країні першого хворого на COVID-19, керівництво Рівненської ОДА негайно створило та організувало один із перших обласних штабів в Україні. Завдяки оперативним діям з протидії поширенню коронавірусної інфекції очільника РОДА Віталія Коваля, першого заступника голови ОДА Сергія Подоліна та управління охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації в особі керівника – Олега Вівсянника, Рівненщина стала в топі областей з тестування, медзабезпечення та боротьби з коронавірусом.

Голова Рівненської ОДА Віталій КОВАЛЬ:

“Хочу кожному з вас висловити слова вдячності. Бо такого результату неможливо досягти без ефективної взаємодії між усіма нами – влади, контролюючих органів, а головне – без наших свідомих громадян. Завдяки принциповій позиції та спільним діям ми крок за кроком долаємо небезпечну пандемію, перетворюємо Рівненщину на територію рівних можливостей”.

За останній час, в період коронавірусної пандемії, Рівненщина продемонструвала одні з найкращих результатів у боротьбі з COVID-19 в нашій державі. Важливим є й те, що в Рівненській області один з найнижчих в Україні показник смертності від коронавірусу. За весь час пандемії завантаженість ліжок у Рівному та області ніколи не перевищувала критичної позначки, а завжди була в межах 68 -70%, що є надзвичайно важливо. І в цьому, звичайно, ж неабияка заслуга злагодженої та чіткої роботи управління охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації, яке очолює ВІВСЯННИК Олег Михайлович.

Але ми не говоримо лише про пандемію. Вектор посиленої уваги спрямовано й на інші недуги. Люди продовжують страждати від серцево-судинних, неврологічних, онкологічних захворювань. А також різноманітних травм, виразок, інсультів, інфарктів. До того ж, ці хвороби навіть помолодшали. Тому в управлінні охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації під керівництвом Олега Вівсянника функціонують ось такі чотири супутні підрозділи, що стоять на сторожі нашого з вами здоров’я та відповідають за порятунок нашого життя.

Відділ організаційної та лікувально-профілактичної роботи управління охорони здоров’я, під керуванням заступника начальника управління – начальника відділу Ігоря ДОБРОВОЛЬСЬКОГО, відповідає за: забезпечення реалізації державної політики в галузі охорони здоров’я в області щодо організації та розвитку мережі закладів охорони здоров’я при наданні вторинної та третинної медичної допомоги; управління їх кадровим, матеріально-технічним і методичним забезпеченням; організацію заходів, спрямованих на запобігання інфекційним захворюванням, епідеміям і на їх ліквідацію; роботи органів медико-соціальної експертизи, обласних закладів судово-медичної та судово-психіатричної експертизи; додержання нормативів професійної діяльності в галузі охорони здоров’я.

Відділ реформування та первинної медичної допомоги управління охорони здоров’я, на чолі з заступником начальника управління – начальником відділу Оленою ГАНДЗЮК, відповідає за: забезпечення реалізації державної політики в галузі охорони здоров’я в області щодо реформування галузі охорони здоров’я та організації надання первинної та екстреної медичної допомоги, прогнозування нормативного забезпечення ними населення медико-санітарною допомогою; організацію та надання допомоги дитячому населенню закладами охорони здоров’я усіх рівнів; забезпечення виконання актів законодавства в галузі охорони здоров’я, державних стандартів, критеріїв та вимог, спрямованих на збереження навколишнього природного середовища і санітарно-епідемічного благополуччя населення; юридичного супроводу діяльності управління.

Відділ планування та бухгалтерського обліку управління охорони здоров’я, де виконуючою обов’язки начальника відділу є Людмила РЕБЕШКО, відповідає за формування пропозицій щодо зведених показників фінансування обласних закладів охорони здоров’я при формуванні проєкту обласного бюджету; за здійснення фінансування закладів охорони здоров’я, що утримуються коштом обласного бюджету, контролю ефективного використання ними фінансових, матеріальних та трудових ресурсів; за забезпечення ефективного й цільового використання асигнованих бюджетних коштів; за забезпечення бухгалтерського обліку в управлінні охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації.

Відділ кадрової та наукової роботи управління охорони здоров’я, під керуванням начальника відділу Володимира ЛУЦИКА, відповідає за реалізацію державної політики з питань: прогнозування потреби закладів охорони здоров’я у фахівцях різних спеціальностей для сфери охорони здоров’я, за формування замовлення на підготовку, за перепідготовку та атестацію працівників охорони здоров’я; за сприяння надання першого робочого місця випускникам вищих медичних навчальних закладів усіх рівнів акредитації, які навчалися за державним замовленням; за виконання функції служби управління персоналом державного органу; за облік та контроль виконання документів вищого рівня та внутрішніх документів; за забезпечення ведення діловодства та відомчого архіву.

Начальник управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Олег ВІВСЯННИК:

“Медичне забезпечення Рівненщини знаходиться на належному рівні за якістю надання медичних послуг у порівнянні з іншими областями України. На Рівненщині, на відміну від інших областей, відбувається постійне оновлення медичного обладнання, якісне надання різноманітних медичних послуг, конкурентоздатність обласних комунальних закладів охорони здоров’я. А такі гарні показники в області ми маємо завдяки злагодженій та спільній роботі нашого управління.

У цей нелегкий для всієї країни час я хочу подякувати кожному колезі окремо та колективу управління охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації в цілому за злагоджену та командну роботу. А жителів Рівненщини закликаю бути свідомими, не забувати про карантинні та соціальні обмеження, про користування антисептиками, дотримуватися соціальної дистанції в громадських місцях, а при погіршенні стану здоров’я невідкладно звертатися за допомогою до свого сімейного лікаря або до чергового лікаря в найближчу лікарню”.

, , переглядів: 438

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *