В День захисту дітей маленькі рівняни зустрінуться з мером та відвідають презентацію книги

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
31.05.2021  12:30

В День захисту дітей маленькі рівняни зустрінуться з мером та відвідають презентацію книги

У День захисту дітей, 1 червня, маленькі рівняни матимуть унікальну можливість інтерактивної зустрічі з міським головою Олександром Третяком та відвідають презентацію дитячої книги «У міста є Я» за авторством засновниці Міжнародного саміту мерів Ірини Озимок. Організатори зустрічі – Рівненська міська рада та Western NIS Enterprise Fund.

Зустріч відбудеться на площі перед міською радою (Соборна, 12а) та передбачає візит учасників зустрічі до сесійної зали за адресою вул. Поштова, 2.

Подія пройде в інтерактивному форматі з цікавими завданнями  та конкурсами про місто. Учасники зустрічі матимуть змогу поставити запитання меру про те, як функціонує місто, відвідати його кабінет, дізнатися більше про транспорт, воду, тепло, сміття, дитячу участь, а також запропонувати власні ідеї для якісних змін у місті. Маленькі рівняни  зможуть «попрацювати» у  сесійній залі, аби детально  ознайомитися з роботою місцевої влади.

Під час зустрічі учасники по спілкують з Іриною Озимок, авторкою першої дитячої книги про те, як влаштоване місто. Авторка проанонсує конкурс малюнків для  юних мешканців, який є частиною книги.

Також презентація книги Ірини Озимок відбудеться в Палаці дітей та молоді, де вихованці Палацу зможуть поспілкуватися з авторкою та задати свої питання щодо участі дітей у процесах місто творення.

«Діти – не лише мешканці міста, але й його творці і влада повинна до них прислухатися. Вони мають активну та відповідальну позицію. Подія сприяє діалогу з мером міста та підсилює дитячу участь донесення побажань та потреб дітей щодо змін у місті, які влада обов’язково врахує для забезпечення якісного та безпечного життя молодих рівнян», – зауважує Ірина Озимок, авторка книги «У міста є Я», засновниця Міжнародного саміту мерів та керівниця Програми місцевого економічного розвитку Western NIS Enterprise Fund.

Подія стане першою з серії регіональних зустрічей міських голів з юними жителями по всій Україні. До участі запрошені діти 6-9 років, їх батьки та вчителі.

, , , , , переглядів: 333

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *