В одній з громад Рівненщини посилили карантинні обмеження

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
09.04.2021  14:00

В одній з громад Рівненщини посилили карантинні обмеження

8 квітня, відбулось засідання Комісії з ТЕБ та НС Клесівської об’єднаної територіальної громади. Члени комісії прийняли рішення посилити карантинні обмеження на території громади, до якої входять смт Клесів, село Клесів, село Пугач.

Комісія вирішила:

  • Посилити протиепідемічний режим на території населених пунктів Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області.
  • Зупинити роботу закладів громадського харчування на території населених пунктів Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області (з 9 по 15 квітня).
  • Зупинити роботу змішаного ринку смт.Клесів (з 9 до 15 квітня).
  •  Керівникам закладів торгівлі забезпечити та посилити контроль за перебуванням працівників закладів та відвідувачів в захисних масках.
  • Рекомендувати керівникам суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність на території Клесівської селищної ради, посилити профілактичні та протиепідемічні заходи на ввірених підприємствах, в тому числі:

– негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань;

– провести з працівниками інформаційно-роз’яснювальну роботу стосовно дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараження коронавірусом як на робочому місці так і поза ним.

  • Рекомендувати правоохоронним органам притягувати до адміністративної відповідальності порушників правил карантину.
  •  Перевести на дистанційне навчання учнів загальноосвітніх навчальних закладів Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області (з 10 квітня).

 

, , , , переглядів: 432

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *