“Велика людина залишила цей світ”, – рівняни діляться спогадами про Олега Тищенка

Щасливе
06.04.2021  16:40

“Велика людина залишила цей світ”, – рівняни діляться спогадами про Олега Тищенка

6 квітня коронавірус забрав життя директора Здолбунівського музею Олега Тищенка. Це непоправна втрата для всієї громади Рінвенщини. Люди діляться спогадами про цю непересічну людину в соціальних мережах.
Непоправна втрата спіткала всю музейну спільноту.
Підступний Covid забрав життя талановитого історика, музейника, краєзнавця, директора Здолбунівського краєзнавчого музею Олега Тищенка.
Добра дружба та професійні відносини пов’язували Олега з Рівненським обласним краєзнавчим музеєм. Багато спільних планів та задумів, які, на жаль, вже ніколи не здійсняться…
Яскравий, щирий, творчий, життєрадісний, справжній – таким він залишиться у нашій памяті назавжди.
Схиляємо голову у щирій скорботі, висловлюємо глибокі співчуття родині та близьким покійного. Світла память про Олега Тищенка вічно житиме в наших серцях.
Помер історик, краєзнавець, дослідник історії УПА, директор Здолбунівського краєзнавчого музею Олег Тищенко. Він боровся з коронавірусом, останні дні був підключений до апарату ШВЛ.
Прощання з Олегом Олександровичем Тищенком відбудеться сьогодні, 6 квітня, о 15.00 у Здолбунові на кладовищі по вул. Коперника.
Щирі співчуття родині, близьким покійного.
Велика людина залишила цей світ.
Я не знаю, чому Богові треба найкращі люди. Можливо колись я це зрозумію, але не зараз.
Цей чоловік по крихтам збирав історію нашого краю, відродив музей в маленькому нашому Здолбунові та невтомно вкладав правду в голови наших дітей.
Дякую.

Важко знайти такі слова, які б могли пригасити душевний біль, коли стається непоправне – пандемія забрала життя відомого в краю історика, журналіста, краєзнавця, директора Здолбунівского музею Олега Тищенка.

Олег Тищенко був світлою, доброю, мудрою, талановитою людиною, зразком гідності, чесності і добропорядності.

Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю нашого колеги, який відійшов у вічність у розквіті сил і творчої енергії. Залишились нереалізованими багато проєктів, цікавих задумів та ідей. Підступна хвороба перекреслила усі творчі плани.

Нехай добрий, світлий спомин про Олега Тищенка назавжди залишиться у серцях усіх, хто його знав, любив та шанував.

, , , , , переглядів: 617

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *