Від завтра у Рівному можна буде вакцинуватися від грипу в аптеках

Щасливе
23.11.2021  16:08

Від завтра у Рівному можна буде вакцинуватися від грипу в аптеках

У Рівному стартує проект з вакцинації проти грипу в аптеках. Він покликаний спростити доступ рівнян до щеплень від сезонного грипу. Тим самим Рівне зможе продемонструвати, що готове до впровадження передових світових практик у сфері охорони здоров’я.

Вже завтра рівняни вперше матимуть можливість зробити щеплення від грипу безпосередньо в аптеках ВІСА, що поруч ПМСД «Ювілейний» та біля Центральної міської лікарні.

Алгоритм дій виглядає таким чином, що кожен, кому виповнилося 18 років, зможе придбати вакцину проти грипу в аптеці, там же пройти огляд лікаря та зробити щеплення. Буде проведено вимірювання температури, підписана інформована згода. Серію й номер вакцини внесуть до спеціальної форми. Лікар поставить свій підпис, усі ці дані будуть внесені до єдиної електронної системи.

Вакцинація буде проводитися з 24 листопада з 10.00 до 14.00. А також з 16.00 до 19.00. Нагадаємо, що стартував цей проект у столиці. Тоді рівняни – керівник гурту Ot Vinta Юрій Журавель, заступник головного лікаря ПМСД Ювілейний Микола Долик та заступник міського голови Рівного Юрій Поліщук долучилися до популяризації цього проекту.

 

переглядів: 103

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *