Відбувся обмін полоненими: додому повернулись 205 українських захисників

Президент Володимир Зеленський повідомив про черговий обмін полоненими: 205 українських військових повернулися додому. У межах обміну Україна також передала 205 осіб російській стороні. Серед звільнених — захисники Маріуполя, оборонці з усієї лінії фронту, представники майже всіх видів і родів військ. Є як молоді хлопці, так і старші воїни. БАГАТОТИСЯЧНИЙ КРУСЕЙД МОЛИВСЯ ЗА УКРАЇНУ