Відома рівнянка зняла кліп на старовинну стрілецьку пісню

Гринюк Перевезення
19.08.2020

Відома рівнянка зняла кліп на старовинну стрілецьку пісню

Мисткиня і громадська діячка, співачка, телеведуча, волонтерка, президент МА “Територія А”, заслужена артистка України Анжеліка РУДНИЦЬКА, яка народилась і навчалась у Рівному, нині проводить невтомну культурно-благодійницьку роботу у різних куточках України. А нещодавно, вже вкотре за останні шість років, вона поїхала у прифронтову зону на Схід.

Разом зі своєю командою серед мальовничих краєвидів північної Луганщини співачка зняла кліп на ліричну пісню “Сон” (“І снилося…”), створену ще 100 років тому. Це одна зі стрілецьких пісень Левка Лепкого – командира кінноти Українських Січових Стрільців, талановитого поета, журналіста, композитора, художника.

 Фото із фейсбук Анжеліки Рудницької

Зйомки кліпу проходили в межах проєкту “Аура міста” у Старобільську. Для роботи були запрошені актори Луганського обласного козачого кінного театру з Мілового.

“Сподіваюся, що на фоні війни “Сон” не сприйматиметься як ілюзія мирної Луганщини, але як мрія про неї”, – розповіла УКРІНФОРМ режисерка кліпу, журналістка Вікторія Радченко.

До речі, нещодавно наша землячка виступила концертом “Тільки про любов” у Городищі Оствиця на березі Басівкутського озера. З теплотою та вдячністю Анжеліка Рудницька написала на своїй сторінці у Фейсбук: “Був дощ, вечір і ми грілися музикою, руханкою і любов’ю”. Цей “коциковий” виступ відбувся у рамках проєкту “Творчі зустрічі з Solomiia Bobrovska”.

, , ,


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *