Відстояти право вибору: небайдужі рівняни долучилися до безстрокового протесту

Гринюк Перевезення
28.09.2020

Відстояти право вибору: небайдужі рівняни долучилися до безстрокового протесту

Виборчі баталії у Рівному набирають нових обертів. Не було сумнів, що до 25 жовтня на учасників перегонів чекає використання брудних технологій. Але не думали, що це буде ще на етапі реєстрації кандидатів. Нагадаємо, що 24 вересня був останній день, коли кандидати можуть подавати документи для реєстрації на місцевих виборах.

Під час подачі документів на реєстрацію, політична сила «Рівне Разом» виявила технічні помилки і звернулася з заявою про повернення поданого пакету документів, аби допрацювати їх. Та з невідомих причин та, ймовірно, через вчинений тиск на членів ТВК, політичній силі відмовили повернути документи. Тим самим порушивши законне право на висування.

У той же час «Рівне Разом» підготувала і подала новий пакет документів у визначений законом строк, де було виправлено технічні помилки. Під час засідання ТВК у п’ятницю, члени комісії взяли документи політичної сили на довивчення.

У політичній партії «Рівне Разом» переконують, що це затягування часу, щоб в подальшому позбавити рівнян можливості обрати нову, місцеву політичну силу.

– З достовірних джерел нам відомо, що сьогодні, 28 вересня, наші політичні опоненти готують провокації, проплачені мітинги та силові акції під стінами Рівненської ТВК. А все для того, аби завадити міській виборчій комісії у Рівному прийняти рішення і зареєструвати партію «Рівне Разом» для участі у місцевих виборах, – пояснює голова міського осередку партії. – Наші рейтинги вищі, ніж ті, які “малює” собі влада і тому вони зацікавлені “збити” серйозного гравця. “Рівне Разом” закликають усіх працівників та керівництво правоохоронних органів не допустити незаконних дій з боку провокаторів та забезпечити законне право рівнян вільно обирати місцеву владу.

Бажаючих підтримати партію “Рівне Разом”, чекають на акції безстрокового протесту біля Рівненської ТВК (вул. Шевченка, 45) .Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *