Віктор ШАКИРЗЯН і “Рівне Разом” вимагають у міської влади упорядкувати вуличну торгівлю

20.07.2020

Віктор ШАКИРЗЯН і “Рівне Разом” вимагають у міської влади упорядкувати вуличну торгівлю

Міська влада Рівного виганяє рівнян з робочих місць. 400 підприємців, які десятки років торгували городиною та промисловими товарами за низькими цінами та чесно сплачували податки, одномоментно залишились без роботи та засобів до існування.

Громадська організація “Рівне Разом” перейнялася цією проблемою та провела опитування серед рівнян. Виявилося, що люди згідні з тим, що міські чиновники мають повернути підприємцям роботу та забезпечити належні умови торгівлі.

Так, Віктор ШАКИРЗЯН та ГО “Рівне Разом” вимагають у міської влади відновити справедливість, а саме – повернути підприємцям робочі місця та можливість заробляти. Сама таке звернення подане у вигляді електронної петиції на сайт міської ради.

У зверненні ГО “Рівне Разом” ідеться про дві головні вимоги:

Відновити законне право на працю, якого рівненські підприємці були позбавлені.

За участі громадськості та підприємців підготувати і затвердити єдиний Порядок організації роботи ринків, ярмарків та інших видів вуличної торгівлі у місті.

Активісти ГО “Рівне Разом” та Віктор ШАКИРЗЯН не сумніваються, що за декілька днів рівняни зберуть необхідну кількість підписів, адже питання назріло вже давно. Після цього петиція змусить міських чиновників врешті звернути увагу на нагальні проблеми рівнян та знайти законне їх вирішення.

Електронна петиція:

Про врегулювання торгівлі на вулицях Гетьмана Полуботка, Пересопницькій та Шевченка, за участі громадськості та представників підприємців.

ТЕКСТ ЕЛЕКТРОННОЇ ПЕТИЦІЇ:

Нещодавні дії міської влади Рівного щодо припинення торгівлі на вулицях Гетьмана Полуботка, Пересопницькій, Шевченка призвели до того, що кількасот підприємців міста втратили свої робочі місця, і як наслідок, вони та їхні родини залишились без засобів до існування. Міський бюджет Рівного недоотримуватиме щомісяця сотні тисяч гривень, а кількість безробітних у місті збільшиться. Підприємців, які чекали відновлення торгівлі після послаблення карантину просто вигнали на вулицю, віднявши у них можливість заробляти кошти для своїх родин. Жодної прийнятної рівнозначної альтернативи цим людям влада міста не запропонувала. Також підприємців ніхто не попередив про такі рішення заздалегідь.

Міська влада, попередньо схваливши роботу ярмарку, з незрозумілих причин заборонила торгівлю. Зокрема, 11 лютого 2020 року, Виконавчий комітет Рівненської міської ради ухвалив рішення №12 Про організацію роботи ярмарку на вищевказаних вулицях терміном на 1 рік. Подібні рішення ухвалювались міською владою щороку. Уже у липні 2020 року, без жодних консультацій або пояснень, міський голова Володимир Хомко заявив про заборону торгівлі на вулицях Гетьмана Полуботка, Пересопницькій та Шевченка.

ГО “Рівне Разом”, відстоюючи законні інтереси мешканців міста, розцінює ці дії з боку мерії, як грубе порушення прав підприємців. Вважаємо, що подібні дії з боку міської влади є недопустимими, особливо в умовах економічної кризи, викликаної карантинними обмеженнями.

Зважаючи на це, вимагаємо:

Відновити законне право на працю, якого підприємці були позбавлені;

За участю громадськості та представників підприємців підготувати та затвердити Рішення про врегулювання роботи підприємців, що здійснюють торгівлю на вулицях Гетьмана Полуботка, Пересопницькій, Шевченка, яке буде враховувати інтереси усіх сторін.

, , , ,


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *