Віктор Шакирзян привітав будівельників з їх професійним святом

10.08.2020

Віктор Шакирзян привітав будівельників з їх професійним святом

Вперше за багато років найбільш шановані та заслужені працівники будівельної галузі Рівного не просто отримали привітання з нагоди професійного свята, а й змогли висловити своє бачення щодо розвитку нашого міста. Усе це завдяки голові громадської організації “Рівне Разом” Віктору Шакирзяну. Він переконаний, що люди, які будували Рівне потребують уваги та визнання. Тому з нагоди Дня будівельника їм вручили подяки та грамоти, а також подарункові сертифікати та сувеніри.

«Сьогодні ми відзначаємо людей, які збудували місто, створили обличчя Рівного таким, яким ми його бачимо тепер. Спілкуючись з ветеранами будівельної галузі відчуваєш, що таке професійність, чіткість, пунктуальність і дисципліна. Заслужені будівельники прийшли на зустріч з великою кількістю пропозицій, з тим, що реально можна зробити вже зараз, щоб покращити ситуацію у Рівному», – розповів голова громадської організації Віктор Шакирзян.

 

Зустріч заслужених будівельників з Віктором Шакирзяном була доволі конструктивною і наповненою пропозиціями. Самі учасники зустрічі говорять, Рівне сьогодні потребує негайних змін. Зокрема потрібно зупинити хаотичну забудову і повернути нашому місту славу одного з найохайніших і квітучіших.

 

– Рівне гостро потребує господаря, який зможе втілити планову і продуману розбудову та реконструкцію історичних будівель. Це особливо важливо з огляду на те, що чимало будівель у місті, за роки експлуатації зносились і зазнали руйнування, – зауважили присутні на заході. Ветерани будівельники, впевнені, що вже скоро Рівне отримає необхідне йому нове дихання і, дійсно, сучасне європейське обличчя.

, , , ,


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *