Віктор Шакирзян упевнено завойовує симпатії виборців у Рівному

Щасливе
10.09.2020  18:35

Віктор Шакирзян упевнено завойовує симпатії виборців у Рівному

Підтвердженням цього є результати соціологічного дослідження, які оприлюднив соціолог з Рівного Роман МИКИТЮК. Дослідження відбувалися на початку вересня. Цей науковець, між іншим, відомий тим, що багато разів давав точні передвиборчі прогнози та співпрацював з всеукраїнськими соціологічними структурами, які мають хорошу репутацію в науковому світі. Це, наприклад, відома група «Рейтинг» та TNS.

Результати дослідження однозначно свідчать про те, що серед передвиборчих симпатій рівнян лідирує Віктор ШАКИРЗЯН. Згідно з результатами соцдослідження, якби найближчим часом відбувалися вибори міського голови Рівного (Рівненської ОТГ), то Віктору ШАКИРЗЯНУ довірили б свої голоси 24,8% опитаних.

Це свідчить про те, що у порівнянні із серпневими соціологічними опитуваннями, рейтинг Віктора ШАКИРЗЯНА продовжує зростати. На другому місці зі значним відставанням у понад 13% опинився Святослав Євтушенко. У першу п’ятірку симпатій потрапили Віталій Коваль (8,1%), Галина Кульчинська (7,7%) та Юрій Вознюк (6,9%).

«Слуга народу» прогнозовано, якщо зважати на попередню електоральну підтримку, займає перше місце у виборах до Рівненської міської ради, якби вибори проходили у найближчу неділю, «Слугу народу» можуть підтримати 17,5%. Та показовий інший результат дослідження – менше як на один відсоток від лідера відстає партія «Рівне Разом», яку очолює Віктор ШАКИРЗЯН. Свої голоси їй готові віддати 16,9%. За партією Віктора ШАКИРЗЯНА опинилися такі важковаговики української політики як «Європейська солідарність» – 11,8%, ВО «Батьківщина» – 9,1%, ВО «Свобода» – 5,9%, «За майбутнє» – 5,5%, «Народний Рух України» – 5,1%.

На межі потрапляння до міської ради знаходиться партія «Сила і честь» – 4,5%. А от партії «Голос», «ОПЗЖ», «Перемога Пальчевського», «Радикальна партія Олега Ляшка», «Партія Шарія» та «Громадський контроль» необхідну прохідну до міської ради кількість голосів поки що не набирають.

Опитування проводила Соціологічна група «Вибір». До дослідження залучили 500 респондентів, які проживають у Рівному та Квасилові. Термін проведення опитування – 4-6 вересня. Метод опитування – особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Похибка репрезентативності не перевищує 4,4%.

, , , , , , переглядів: 147

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *