Віктор Шакирзян вимагає від правоохоронців знайти виконавців нападу на активістів “Рівне Разом”

Гринюк Перевезення
29.09.2020

Віктор Шакирзян вимагає від правоохоронців знайти виконавців нападу на активістів “Рівне Разом”

Голова партії “Рівне Разом” Віктор Шакирзян звернувся до поліції з заявою про напад на активістів його політсили. Це сталося минулої ночі поблизу Рівненської обласної державної адмістрації.

Троє невідомих чоловіків спортивної статури напали на мітингувальників і розгромили їх намет. Такі зухвалі дії у партії розцінили як політичний тиск на партію і її активістів.

Постраждалі активісти розповіли, що серед ночі на площі під стінами облдержадміністрації зникло світло, а за декілька хвилин після цього до наметів прибігли троє невідомих і почали зухвало їх нищити. Про це і йдеться у поданій в поліцію заяві.

Голова “Рівне Разом” Віктор Шакирзян вимагає від правоохоронців знайти та покарати згідно з законом не лише нападників, але і замовників злочину.
“Напад на мітингувальників стався після того, як партія “Рівне Разом” закликала правоохоронців та опонентів не чинити тиск на членів ТВК, не погрожувати їм та не втручатися в роботу комісії. Сьогодні ми подали заяву в правоохоронні органи. Замовники та виконавці повинні нести відповідальність”, – каже Віктор Шакирзян. Він також додав, що попри залякування та явний політичний тиск, “Рівне Разом” і надалі вимагатиме справедливих та чесних виборів у рідному місті.
Варто зазначити, що в діях нападників є ознаки кримінального правопорушення за частиною 2 статті 296 Кримінального кодексу України. А саме порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом вчинене групою осіб.Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *