Віктор Шакирзян зустрівся з замміністра МОЗ та головою профільного комітету ВР

Щасливе
19.11.2020  20:10

Віктор Шакирзян зустрівся з замміністра МОЗ та головою профільного комітету ВР

Віктор Шакирзян провів зустріч із заступником міністра МОЗ України Ігорем Іващенком. Під час зустрічі лідер “Рівне Разом” Віктор Шакирзян підняв важливі питання – збільшення кількості ліжкомісць, встановлення додаткових кисневих точок та кисневої станції у Центральній міській лікарні Рівного.

“Сьогодні ми бачимо, що є досить високий рівень заповненості центральної міської лікарні Рівного. Ми повинні думати наперед. У нинішніх умовах необхідно, щоб влада планувала свої кроки, необхідно приймати важливі рішення заздалегідь, щоб медичні працівники могли надавати допомогу рівнянам, які її потребуватимуть”, – прокоментував Віктор Шакирзян сьогоднішню поїздку до Міністерства.

Віктор Шакирзян додає: “За нашими підрахунками, додаткове обладнання, яке сьогодні необхідне центральній міській лікарні Рівного, потребуватиме значних коштів, тож ми звернулися до Міністерства з проханням надати додаткове фінансування на забезпечення цих потреб”.

Також з метою додаткових консультацій Віктор Шакирзян провів зустріч з головою профільного комітету Верховної Ради Михайлом Радуцьким.

До слова, киснева станція необхідна для централізованої подачі кисню пацієнтам з порушеннями дихальної функції. Перевагою такого апарату є безперервність у роботі.

 

*передвиборна агітація

, , , , , , , переглядів: 148

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

МайстерСтом