Віктора Шакирзяна підтримує найбільше рівнян

Гринюк Перевезення
28.10.2020

Віктора Шакирзяна підтримує найбільше рівнян

За останніми даними, станом на 28 жовтня, у Рівненській ТВК обрахували вже 104 протоколи виборчих дільниць. Відповідно до підрахунку за цими дільницями Віктор Шакирзян впевнено лідирує і навіть нарощує відрив від своїх опонентів. Зокрема, голову “Рівне Разом” у першому турі голосування підтримало 20,44% рівнян. Таким чином, Віктор Шакирзян, є найбільш імовірним переможцем виборів міського голови Рівного.

Шакирзян Віктор Володимирович – 20,44%
Третяк Олександр Віталійович – 17,36%
Коваль Віталій Станіславович – 13,90%
Осуховський Олег Іванович – 8,50%
Кульчинська Галина Григорівна – 7,57%
Вознюк Юрій Володимирович – 6,58%
Муляренко Олексій Віталійович – 6,55%
Денисюк Роман Віталійович – 5,57%
Герман Віталій Ігорович – 4,10%
Коваль Роман Ярославович – 2,88%
Чубай Тетяна Василівна – 2,80%
Поліщук Назарій Миколайович – 0,98%
Мічуда Ігор Володимирович – 0,95%
Пандрак Сергій Богданович – 0,83%
Сухий Ігор Олегович – 0,62%
Коротков Валерій Олександрович – 0,37%

Відповідно до даних з підрахунку голосів виборців Віктор Шакирзян у якості міського голови отримає досить потужну підтримку у Рівненській міській раді. Місцева політична партія “Рівне Разом” здобула на цих виборах 14,21% голосів і стане другою за чисельністю фракцією Рівнеради. Це без перебільшення, безпрецедентний випадок, коли місцева Рівненська партія змогла обійти на виборах одразу декілька потужних всеукраїнських партій представлених у парламенті.

“Європейська солідарність” – 19,08%
“Рівне Разом” – 14,21%
“Слуга народу” – 12,74%
“Батьківщина” – 7,95%
“Голос” – 7,73%
ВО “Свобода” – 7,33%
“За майбутнє” – 7,06%

Решта політичних партій – “Сила і честь”, “Успішна Україна”, ОПЗЖ, “Народний рух України”, “Громадський контроль”, “Пропозиція”, “Радикальна партія Олега Ляшка”, “Наш край” та ХДС 5% виборчий бар’єр не долають.

Оприлюднені попередні дані підрахунку голосів виборців підтверджують і у штабі Віктора Шакирзяна та партії “Рівне Разом”. Там завершили свій паралельний підрахунок голосів з усіх виборчих дільниць Рівного та Квасилова. Наразі, підраховано всі 100% голосів, при підрахунку голосів бралися до уваги протоколи з “мокрими печатками”, які аналогічні тим, що передавали виборчі дільниці до Рівненської ТВК. Відповідно, до цих даних Віктор Шакирзян теж здобуває впевнену перемогу, а партія “Рівне Разом” стає однією з провідних фракцій рівнеради наступного скликання.

, , , , , , , , ,


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *