Вибір рівнян: кого мешканці бачать новим міським головою

Щасливе
10.08.2020  19:00

Вибір рівнян: кого мешканці бачать новим міським головою

Вибори міського голови Рівного відбудуться у жовтні. Водночас перші прогнози та соціологічні опитування проводять вже зараз.

Так, днями відомий рівненський соціолог Роман МИКИТЮК оприлюднив результати соціологічного дослідження щодо політичної ситуації у місті, яке проводилося на початку серпня. За результатами опитування лідером електоральних симпатій рівнян є Віктор ШАКИРЗЯН, голова ГО «Рівне Разом».

Якби вибори відбувалися вже цієї неділі, за нього проголосували б 21,2% тих, хто готовий взяти участь у виборах і визначився, за кого з кандидатів голосувати.

Друге місце за симпатією рівнян займає Святослав Євтушенко. Він відстає від Віктора Шакирзяна майже на 5%. Далі, зі значним відставанням у рейтингу розмістились Галина Кульчинська, Олег Осуховський та Олексій Муляренко.

При моделюванні результатів виборів міського голови Рівного з урахуванням партійності кандидатів, Віктор ШАКИРЗЯН, як самовисуванець, теж перемагає, маючи найбільшу підтримку мешканців міста.

ДОВІДКА – Опитування проводила Соціологічна група “Вибір”. У ньому взяли участь 500 жителів Рівного. Термін проведення опитування – 1-4 серпня. Похибка репрезентативності становить не більше 4,4%.

, , , , , переглядів: 922

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *