Вибори 2020: у Рівному партія «Рівне Разом» подала дві заяви до поліції

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
25.09.2020  17:00

Вибори 2020: у Рівному партія «Рівне Разом» подала дві заяви до поліції

Вибори у Рівному набирають обертів. Так, в поліції вже зареєстровано дві заяви від політичної партії «Рівне Разом». Вони стосуються вчинення кримінальних правопорушень. А саме – розповсюдження особистих даних кандидатів до їх офіційної реєстрації та перешкоджання роботі територіальної виборчої комісії. Друга заява стосується нардепа від Рівного від політичної сили «Слуга народу» Олександра Ковальчука.

За словами адвоката Станіслава Костюченка, під час реєстрації політичної сили «Рівне Разом», нардеп перешкоджав роботі територіальної виборчої комісії.

– До заяви ми долучили відео, яке підтверджує тиск на працівників територіальної виборчої комісії. Олександр Ковальчук говорив, що здійснює парламентський контроль, але не має на це повноважень. Бо згідно з законом, це право має лише Уповноважений з прав людини, – пояснює Станіслав Костюченко. – Крім того, під час подачі документів представнику «Рівне Разом» ставили провокативні питання, тим самим заважали подати документи у ТВК.

Олександр Ковальчук вимагав показувати документи, на перегляд яких треба робити депутатський запит. Представники «Рівне Разом», кажуть, що просто вимушені боротися з таким відношенням та захищати свої права через суд.

– Ми переконані, що це навмисне перешкоджання новоствореній політичній силі, яка вже встигла завоювати прихильність рівнян. Це тиск на всіх учасників виборчого процесу. Нам не дають використовувати свої права, а саме – не дають зареєструватися нашій політичній силі, – говорить керівник міського осередку партії «Рівне Разом». – Значить ми стоїмо у них на заваді, інші політичні сили лякає підтримка людей саме нашої політичної сили.

, , , , , переглядів: 107

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *