Виклик на дебати або як у Рівному «виходять на арену» технічні кандидати

Щасливе
08.10.2020  20:00

Виклик на дебати або як у Рівному «виходять на арену» технічні кандидати

Сьогодні у кількох місцевих ЗМІ з’явилася інформація про те, що кандидат на посаду міського голови Рівного Ігор Мічуда викликає на так звані дебати Віктора Шакирзяна.

На перший погляд у цьому немає нічого дивного, якби не одне «але». Чому саме лідера електральних уподобань рівнян запрошує до дискусії Ігор Мічуда, який нещодавно вийшов з СІЗО. Чому у нього немає питань до інших учасників виборчого процесу. Можливо, тому що іншому політичному опоненту вигідно «чужими руками» розпочати чергову хвилю брудної інформаційної кампанії проти Віктора Шакирзяна.

Зауважимо, що це вже не перша спроба Мічуди відволікти лідера «Рівне Разом» від передвиборчого процесу. Раніше Мічуда намагався завадити реєстрації списку кандидатів від політичної партії “Рівне Разом”, але ЦВК відхилила його звернення, не знайшовши для цього підстав.

Ми вирішили звернутися до Віктора Шакирзяна, щоб дізнатися його думку з цього приводу.

– Сьогодні ми спостерігаємо дуже брудну політичну кампанію. Спочатку тиск чиновників та опонентів, зокрема народного депутата на Рівненську ТВК, напад на наметове містечко, інформаційні викиди брехні. Тепер дійшов час до використання технічних кандидатів, в уста яких вкладають все, у що повинні повірити виборці. Це не заклик до дебатів – це спроба вилити бруд та дочекатися реакції на нього. Ми щодня зустрічаємося з рівнянами, з проблемами, які їх хвилюють, обговорюємо, намагаємося вирішити ці проблеми. Тож я би радив іншим кандидатам, і технічним в тому числі, замість розказувати брехню, спробувати вирішити хоч би одну проблему, яка турбує мешканців нашого міста, – говорить Віктор Шакирзян.

Віктор Шакирзян додає, що цінує свій час, тому замість дебатів з технічним кандидатом витратить його на вирішення питань, з якими до нього звертаються тисячі рівнян. Саме такий підхід до проведення дебатів він радить усім іншим кандидатам:

-Спілкуйтеся з людьми, вирішуйте їхні проблеми. І тоді люди бачитимуть реальні справи, а не порожні обіцянки, які вони чують десятиліттями.

Також Віктор Шакирзян сказав, що спочатку Мічуда має закінчити свої дебати зі слідчими та прокурорами у суді, а вже потім говорити про щось інше.

, , , , переглядів: 152

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *