Як депутат з Рівненщини врятував лебедя

Гринюк Перевезення
Щасливе
24.01.2021

Як депутат з Рівненщини врятував лебедя

 Депутат Радивилівської міської ради Микола Пастух розповів надзвичайно цікаву історію порятунку лебедя. Спецоперація затягнулася на дві доби, але найголовніше, що завершилася щасливо. Лебідь, який міг померти через брак їжі та несприятливі погодні умови тепер поживе у притулку.
 Історія порятунку тварини – читайте з перших уст:
Я терміново відреагував на данне звернення, зателефонувавши до Міської рад і повідомивши їх про дану ситуацію і уточнив чи є нас спеціаліст який спеціалізується на таких птахах.Самі ми продовжили рух до міста.
Повертаючись назад я з другом вирішили все ж таки піди в поле і попробувати забрати лебедя, але не усе так просто як здається. Підійшовши до нього максимально близько що могли(близько 2 метрів) хотіли зловити його руками, але не вийшло. Лебедь піднявся на лапи і допомагаючи собі крильми втік від нас в іншу сторону поля. І там ми бродили по тому полю ще дві з половиною години. Розуміючи те що на дворі уже темно і удвох нам не впоратися рятувальна операція була припинена.
Повідомивши учасників МО “За Молоддю Майбутнє” про дану пригоду, було вирішено зібратися в 7.30 для пошуку лебедя і подальшого його направлення до лікаря.
– Ранок сьогоднішнього дня розпочався в 7.00, взувши найвищі чоботи(бо у полі дуже болото) поїхав по хлопців. Взяли ще футбольну сітку щоб можна було накинути на птаха, бо такого великого підсака у нас не було, поїхали на поле. Сьогодні він був уже візуально більше втомлений віж учора.
За годину і 20 хв лебедь уже був у мене на руках. Чому так довго скажети ви? А тому що ми були максимально обережні, що б не зашкодити птахові, повільні рухи і дії.Та і сітка була не ефективна, тому взяли капу і накрили його ним..Та і + ще оглянули тереторію чи немає неподалік де когось з птахів.
А вам цікаво що було далі? – якщо так, то продовжую.

-Завіз лебедя до себе додому щоб переодітися і вирішити що далі робити з ним(і покормив його дрібно насіченими листками капусти і зерном). Об 11 годині вирішили відвести його до міста Радивилів. Дорогою до міста я подзвонив до першого заступника міського голови Віктора Ісюка із проханяв допомогти знайти хорошого лікаря для лебедя, щоб його оглянути. І уже через 15 хвилин ми були у ветеренара, за що велика подяка Віктору Михайловичу.

Оглянувши нашого красення, лікар зателефонував в Бродівський фонд Степ і домовився про те що його там приймуть.За що йому теж велика подяка.
Приїхавши в м. Броди зустрілися з дуже привітною людиною з притулку Олегом Васильовичом. Ще так порозмовлявши 5 хвилин, ми передали йому нашого красення. Він обіцяв, що буде за ним гарно доглядати. І відвезуть його в с. Суходоли, там є приміщення і ще одна лебідка, а в літку відпустять на озеро до своїх.
Ось і закінчилася наша історія про порятунок, дякую усім хто долучився до порятунку, разом ми сила…
, , , , ,

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *