Як і куди подати оголошення, якщо ви втратили документ і потрібна послуга «вважати недійсним»

Щасливе
10.02.2021  14:40

Як і куди подати оголошення, якщо ви втратили документ і потрібна послуга «вважати недійсним»

Процедура відновлення документів, включає в себе публікацію в газеті оголошення, про визнання такого документа недійсним. Якщо з вами сталася така прикрість — ми допоможемо вам, розмістивши таке оголошення в найближчому номері газети “ОГО”
 Подати таке оголошення дуже просто – достатньо зателефонувати і завітати на пункт прийому оголошень у Рівному за адресою Шкільна 2, 2-ий поверх.
Графік роботи пункту:
З понеділка по п’ятницю з 10: 00 до 16.00 години
Деталі за телефоном: 066 2656235.
Якщо ви не маєте змоги прийти у редакцію, оголошення можна подати дистанційно,  надіславши текст оголошення на електрону адресу bo@ogo.ua, та оплативши вартість послуги на картковий рахунок Приватбанку.

Вартість послуги «Вважати недійсним» – 100 грн. Після публікації оголошення ви отримуєте також номер газети.

Картковий рахунок Приватбанку 5169330513887742 Омельчук С.Б. ТОВ “Видавничий дім “ОГО”

ЗРАЗОК ОГОЛОШЕННЯ

“Втрачений [назва документа] хххххх, виданий [назва закладу, який видав документ] у **** році на ім’я Гостя Аноніма Анонімовича вважати недійсним”.
В оголошенні мають бути зазначені: назва втраченого документа, його номер та дата видачі, на чиє ім’я виданий, яким закладом, та про визнання його недійсним.
ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ на відновлення яких, необхідно подавати оголошення вважати недійсним:
– паспорт – свідоцтво про народження – пенсійне посвідчення – атестат – студентський квиток – диплом про освіту – залікова книжка – свідоцтво платника єдиного податку – печатку, штампи, статутні та фінансові документи – свідоцтво на право власності – посвідчення водія – тощо
А також для зручності наших читачів можна безкоштовно ознайомитись із ПДФ-версією останнього номера газети на сайті TORG.OGO.UA.
, , , , переглядів: 332

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *