Як працюють ринки та торгові точки Рівного в період “червоної зони”

Щасливе
26.10.2021  12:17

Як працюють ринки та торгові точки Рівного в період “червоної зони”

Відбулася термінова нарада за участю представників Держпродспоживслужби, керівників та представників адміністрацій ринків міста, керівників торгових центрів та ресторанного господарства.
Під час наради обговорили алгоритм роботи закладів торгівлі та громадського харчування на період введеної “червоної” карантинної зони. Отож, заклади торгівлі та громадського харчування прийматимуть відвідувачів лише за наявності “зеленого” ковідсертифікату у 100 % працівників закладу. Зберігається температурний скринінг, масковий режим, дотримання дистанції та наявнісь дезинфекторів у закладі. Якщо відсоток вакцинованих працівників закладу менша ніж 100% тоді – адресна доставка і замовлення на виніс.
Ринки і торгові точки також працюватимуть за умови наявності “зеленого” ковідсертифікату у 100% працівників.
З 00:00 26 жовтня працівники правоохоронних органів міста будуть проводити рейдові перевірки щодо дотримання карантинних вимог у закладах торгівлі міста та громадського харчування. Окрім “зелених” ковідсертифікатів діють ПЛР- тести 72 години та швидкі тести, які діють 48 годин.
▪️Заклади, що надають послуги з розміщення на території нашої громади також працюють за умовою, що усі працівники вакциновані двома дозами та забезпечено виконання протиепідемічних вимог усіма відвідувачами.
, , , , , переглядів: 188

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *