Як звучатиме баштовий годинник рівненської філармонії

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
17.08.2020  18:30

Як звучатиме баштовий годинник рівненської філармонії

Громадська організація «Рівне Разом» та обласна філармонія оголошують конкурс музичних композицій для баштового годинника. То ж саме рівняни зможуть визначити те, як вже найближчим часом звучатиме найбільший у місті баштовий годинник рівненської філармонії.

Рівняни обиратимуть мелодії з десяти композицій класичної та органної музики, а також можуть запропонувати власний варіант. Серед усіх мелодій, які запропонують та оберуть мешканці, сформують список з трьох композицій, які лунатимуть в обідню пору кожного дня. Голосування за кращу мелодію буде відбуватися на сайті ГО «Рівне Разом» – https://rivnerazom.rv.ua/#eluidaaef9ac6

– Закликаємо рівнян бути активними та долучатися до голосування. Адже ці мелодії слухати кожного дня нам з вами та гостям нашого міста. Колишній костел Св. Антонія, на фасаді якого знаходиться баштовий годинник, а нині наша філармонія зазвучить по-особливому. То ж разом зможемо обрати три найкращі мелодії, які будуть надихати рівнян, – говорить голова ГО «Рівне Разом» Віктор Шакирзян.

Нагадаємо, що саме з ініціативи та за фінансової підтримки Віктора Шакирзяна розпочалося відновлення годинника на фасаді органного залу, який перестав працювати через погодні умови. Реставрація годинника нині вже на етапі завершення. Проводяться фінальні реставраційні та відновлювальні роботи. У ремонті застосовують такі технічні рішення, щоб жодні зовнішні фактори не загрожували механізму хронометра. То ж точний час та натхненні мелодії вже скоро лунатимуть у центрі Рівного завдяки співпраці Віктора Шакирзяна, голови ГО «Рівне Разом» та Миколи Орешка, директора Рівненської обласної філармонії .

, , , , , переглядів: 427

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *