Які фільми можна подивитися у рівненському кінотеатрі цього тижня?(+ ціна)

Щасливе
09.03.2021  09:40

Які фільми можна подивитися у рівненському кінотеатрі цього тижня?(+ ціна)

Бажаєте піти у кінотеатр, але не знаєте чи є щось варте уваги? Ми зібрали інформацію про кінострічки, які транслюватимуть цього тижня в кінотеатрі “Україна” у Рівному. Нижче розповімо про сюжет і цінову політику  фільмів та мультфільмів березня.

М’юзік

Сюжет: Зу дізнається, що після смерті бабусі вона лишається єдиним можливим опікуном для своєї зведеної сестри-підлітка М’юзік. Для волелюбної Зу, яка майже живе у нічних клубах та підробляє торгівлею наркотиками, така новина не в радість. До того ж М’юзік аутистка, а це неабияк ускладнює догляд за нею. На допомогу приходить сусід Ебо, який легко знаходить спільну мову з обома сестрами та своїм прикладом показує, що безнадійних ситуацій не буває.

Ціна пільгового квитка – 90 грн, дорослого – 110 грн.

Boss Level: врятувати колишню

Сюжет: Відставний спецназівець Рон Палвер з непростим особистим життям та вбивчим почуттям гумору застряг в часовій петлі в найбільш невдалий момент життя – в день власної смерті. Але коли він дізнається, що туди його відправив могутній Вентор – бос його колишньої коханої Джемми, і найголовніше – що любов всього його життя все ще можна врятувати, – герой використовує всі свої “150+” шансів, щоб виправити ситуацію раз і назавжди. Але ж дійти до рівня боса – не найлегше завдання!

Якщо сеанс о 12:25, ціна пільгового квитка – 90 грн, а дорослого – 110 грн. Якщо ж він о 21:05, ціна пільгового квитка – 100 грн, а дорослого – 130 грн.

Скажене весілля 3

Сюжет: Промайнуло чотири роки після останнього скаженого весілля старшої доньки, і ось стати на рушничок щастя планує наймолодший з родини Середюків – Захар. Традиційно для дітей Василя для створення сім’ї він обрав екзотичну пару – дочку циганського барона, красуню Раду. І хоч батько поклявся цього разу не псувати весілля, та і невістка йому до вподоби, але спокійне свято – не в традиціях Середюків. На глядачів знову чекає Скажене весілля!

Об 11 годині ранку ціна пільгового квитка – 75 грн, дорослого – 90 грн. О 15:05 ціна пільгового квитка – 85 грн, а дорослого – 100 грн. З 19: 35 і пізніше, пільговий квиток – 95 грн, дорослий – 110 грн.

Нереальний КОПець

Сюжет:  Стас Боклан і неймовірний зірковий патруль у першій українській поліцейській комедії! За особистим зверненням президента – всі діти чиновників мають вчитися і працювати в Україні. Начальник поліції викликає з Америки сина і влаштовує його працювати до місцевого відділку. Досі основною роботою синка-мажора було тринькання батьківських грошей, та все зміниться… Суворий лейтенант-напарник змусить гламурного ледаря стати справжнім копом.

Залежно від часу сеансу, пільговий квиток може вартувати 85/90/95 грн, а дорослий 100/110 грн.

Рая і останній дракон

Сюжет: Колись давно у фантастичному світі під назвою Кумандра люди та дракони жили разом у злагоді. Але коли зловісні чудовиська, знані як Друни, почали загрожувати жителям, дракони пожертвували собою, щоб врятувати людство. 500 років потому монстри повернулись, і самотня воїтелька Рая мусить відшукати останнього дракона, щоб зупинити Друнів назавжди. Однак під час подорожі вона дізнається, що для того, аби врятувати світ, магії драконів замало. Потрібна ще й довіра.

З 10 ранку ціна пільгового квитка – 75 грн, дорослого – 90. З 12-17 години дня ціна за пільговий квиток – 85 грн, за дорослий – 100 грн. З 18:00 ціна пільгового квитка 100 грн, дорослого – 130.

Том і Джеррі

Сюжет: Парочка улюблених мультяшних ворогів повертається на великі екрани в анімації «Том і Джеррі» від режисера Тіма Сторі. Коли Джеррі переїжджає в найдорожчий готель Нью-Йорка напередодні «весілля століття», весільна розпорядниця змушена найняти Тома, щоб здихатись від миші. Та війна між цими двома загрожує знищенням її кар’єри, весілля і, можливо, самого готелю. Але невдовзі постає ще більша проблема: диявольськи амбітний колега планує змову проти них трьох.

Залежно від часу сеансу, пільговий квиток може вартувати 75/85/95 грн, а дорослий 90/100/110 грн.

, , , , , , , переглядів: 199

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *