Які питання сьогодні розглянуть на бюджетній комісії Рівнеради

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
05.08.2021  11:00

Які питання сьогодні розглянуть на бюджетній комісії Рівнеради

Сьогодні відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю. Депутати зберуться на засідання комісії о 14 годині. Традиційно засідання пройде в 410 кабінеті.

 

Пропонуємо ознайомитися з порядком денним сесії:

1.                Про прийняття в комунальну власність Рівненської міської територіальної громади квартири (Марщівська Н. В.)

2.                Проєкти рішень про надання громадянам матеріальної допомоги (12 проєктів рішень) (Іськів В. І.)

3.                Про перейменування Рівненського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та затвердження Положення про Рівненський міський центр соціальних служб в новій редакції та загальної чисельності працівників (Л. Талт)

4.                Про надання згоди на списання шляхом ліквідації майна, що перебуває в комунальній власності Рівненської міської територіальної громади (М. Міськевич)

5.                Про внесення змін до структури Рівненської міської ради та її виконавчих органів (Н. Лозовська)

6.                Про внесення змін до структури Рівненської міської ради та її виконавчих органів (Управління спорту, Т. Костюк)

7.                Про внесення змін до структури Рівненської міської ради та її виконавчих органів (С.Таргоній, Т. Костюк)

8.                Про включення земельної ділянки на вул. Будівельників до переліку земельних ділянок, право оренди яких підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах), та надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення цієї ділянки (4 685 м2) (Таргоній С. Г.)

9.                Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Будівельників, 6-Б шляхом продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) (Таргоній С. Г.)

10.           Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення громадянину Нестерову О. С. у власність шляхом викупу земельної ділянки на вул. Данила Галицького, 25-А, на якій розташована частина об’єкту нерухомого майна (Таргоній С. Г.)

11.           Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність шляхом викупу земельної ділянки на вул. Володимира Мономаха, 97 громадянці Ільницькій А. М. (на земельній ділянці розташований об’єкт нерухомого майна) (Таргоній С. Г.)

12.           Про внесення змін до складу контрольної комісії з продажу земельних ділянок  (Смоловик О. Ю.)

13.           Про приватизацію нежитлових приміщень за адресою м. Рівне, вулиця Гагаріна, 57 (Смоловик О. Ю.)

14.           Про затвердження проєкту землеустрою та продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вулиця Шевченка, 9 Свистуну Ігорю Євгеновичу (Смоловик О. Ю.)

15.           Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вулиця Соборна, 370 Муляренку Андрію Олексійовичу (Смоловик О. Ю.)

16.           Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вулиця Гетьмана Сагайдачного, 12 Ливицькому Івану Андрійовичу (Смоловик О. Ю.)

17.           Про затвердження проєкту землеустрою та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою смт Квасилів, вулиця Соборна, 53-А Гладковському Олексію Петровичу (Смоловик О. Ю.).

, , , переглядів: 148

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *