Які результати зустрічі міського голови з послом Туреччини?

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
29.01.2021  14:20

Які результати зустрічі міського голови з послом Туреччини?

Учора, 28 січня міський голова Олександр Третяк  зустрівся з Послом Республіки Туреччина в Україні Паном Ягмуром Ахметом ГЮЛЬДЕРЕ та офіційною делегацією Посольства Республіки Туреччина в Україні.

 

Під час зустрічі піднімались питання налагодження авіасполучення з Республікою Туреччина, співпраця з «Turkish Airlines», спільної співпраці над проєктами індустріальних парків у Рівному.
Міський голова Рівного Олександр Третяк прокоментував зустріч:
“Переконаний, що цей візит турецького посольства до Рівного стане хорошим початком налагодження комунікації і співпраці двох країн. Рівне та Рівненська область, у цілому, має хороші торгівельні стосунки з Туреччиною. Одним із важливих і пріоритетних завдань мене як міського голови наразі є питання щодо функціонування Рівненського аеропорту. Рівне зацікавлене перш за все у тому, щоби налагодити авіасполучення з Туречинною та налагодити співпрацю з «Turkish Airlines», – зазначив міський голова Олександр Третяк. – Ми готові до налагодження співпраці з турецьким містом, яке в подальшому стане нашим містом-побратимом. Посол Пан Ягмур Гюльдере зацікавлений у співпраці щодо нашого аеропорту, готовий до спільної співпраці над проєктами індустріальних парків. Ця зустріч – це поштовх до нової плідної міжнародної співпраці”.
По завершенні зустрічі сторони обмінялись символічними подарунками.
, , , , , переглядів: 117

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *