Які заклади Рівного закриють через недотримання карантинних вимог?

Щасливе
10.04.2021  20:30

Які заклади Рівного закриють через недотримання карантинних вимог?

В Рівному перевірили заклади харчування та розважальні заклади щодо дотримання карантинних заходів. Позапланові перевірки стартували за дорученням міського голови Рівного Олександра Третяка.
У Рівненській міській раді повідомляють, що таке рішення прийняли через численні повідомлення і скарги мешканців на роботу в період карантинних обмежень.
Поліцейські спільно з представниками інших контролюючих органів у складі рейдових груп здійснили перевірки та склали адміністративні протоколи за порушення загальних карантинних вимог передбачених статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Загалом склали 143 протоколи.
Зафіксовано також:
– порушення графіку роботи (стаття 155)
– порушення підприємницької діяльності та вилучення всього алкоголю і тютюну(стаття 164)
– порушення правил торгівлі підкацизним товаром алкоголь, тютюн (стаття 156)
Найбільше порушень виявили в таких закладах: Mozart, Paparazzi, Mister Cat та Лагуна. Усі вони припинили роботу, адже працювали всупереч вимог Постанови Кабінету міністрів України.
– Ми звертаємось до усіх з проханням дотримуватись протиепідемічних заходів і контролюємо їх дотримання. Представники бізнесу не мають права дозволяти собі порушувати правила, – говорить міський голова Рівного Олександр Третяк.– Бажання заробити не повинно ставати вище над збереженням життя та здоров’я рівнян. Порушення будуть мати наслідки.
Перевірки у Рівному триватимуть і далі.
Контролюючі органи спільно напрацювали алгоритм дій аби припинити функціонування таких закладів, які порушують вимоги карантину, що покликані зберегти життя та здоров’я людей.
, , , , переглядів: 373

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *