Яким був 2020 рік для фермерів Рівненщини?

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
07.03.2021  13:20

Яким був 2020 рік для фермерів Рівненщини?

У Рівному відбувся традиційний зліт фермерських господарств. Господарники області підсумували минулий аграрний рік, говорили про співпрацю та про подальші плани.

На такий щорічний зліт фермерських родин до Рівного з’їхалося чимало представників сільських господарств із різних куточків області.

Про це повідомили у Рівненській ОДА.

За словами організатора заходу та голови обласної асоціації фермерів Андрія Кузьмича, загалом виробничу діяльність у минулому році здійснювало 339 фермерських господарств. Усі вони мають у користуванні майже 35 тис га сільськогосподарських угідь. Тож в середньому на одне господарство припадає 102 га ріллі.

«2020-й став роком змін і випробувань. Однак приємно відзначити, що це ніяк негативно не відобразилося на нашій співпраці. Навпаки, ми посилювали спільні напрацювання з Асоціацією фермерів, яка відіграє важливу роль у розвитку фермерства в області», – зазначив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

За його словами, минулого року 119 фермерських господарств скористалися діючими напрямками підтримки та отримали з обласного бюджету понад 12 млн грн.

Кошти на розвиток господарства фермери Рівненщини отримуватимуть і надалі. Місцеві господарники є основними учасниками ярмаркових заходів та постачальниками картоплі та овочів в бюджетні установи Рівненщини.

Також у рамках зльоту фермерів найкращих господарників Рівненщини за підсумками року відзначили грамотами та подяками. Відзнаки отримали:

– Голова фермерського господарства «Віка-Вікторія»  Віктор Голосний;

– Голова фермерського господарства «Вілія» Микола Муляр;

– Засновник фермерського господарства «Рівне-Лан» Броніслав Кінзерський;

– Голова фермерського господарства «Партнер» Оксана Скороход;

– Голова фермерського господарства «Агропоступ» Вадим Савюк.

 

, , , , , , , переглядів: 219

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *