З понеділка Дубно вже не “червоне” і повертається до більш-менш нормального життя

Щасливе
18.09.2020  18:14

З понеділка Дубно вже не “червоне” і повертається до більш-менш нормального життя

На Рівненщині, як і по всій Україні, з 00 годин 00 хвилин понеділка, 21 вересня, почне діяти нове епідемічне зонування. У “помаранчевій” зоні перебуватимуть міста Дубно, Вараш та Острог, Демидівський, Здолбунівський, Костопільський, Млинівський та Рівненський район. У “жовтій зоні” – місто Рівне, Березнівський, Володимирецький, Гощанський, Дубенський, Зарічненський, Корецький, Острозький, Радивилівський, Рокитнівський та Сарненський райони. У “зеленій” зоні залишається Дубровицький район. Таке рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Загалом по Україні до “червоної” зони буде віднесено найбільш неблагополучні:

– місто Чоп Закарпатської області;
– Перемишлянський та Пустомитівський райони Львівської області;
– місто Бережани, Заліщицький, Збаразький та Тернопільський райони Тернопільської області;
– місто Славута та Волочиський район Хмельницької області;
– місто Канів Черкаської області;
– Герцеївський та Кельменецький райони Чернівецької області;
– місто Ніжині та Носівський район Чернігівської області.
Про це повідомив у ТЕЛЕГРАМ міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов.

Епідемічне зонування встановлює Державна комісія  з питань ТЕБ та НС на 14 днів.У середу, 16 вересня, Кабінет міністрів ухвалив зміни до критеріїв та карантинних обмежень у “кольорових” зонах.

До “червоної” зони адміністративна одиниця та регіон відноситься, якщо захворюваність перевищує уп’ятеро середній показник по Україні за останні 14 днів (зараз він становить 99,8 на 100 тисяч населення).

  • Тепер рішення про заборону роботи освітніх закладів на територіях з “червоним” рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19 будуть приймати лише спільно Державна та регіональні комісіями з питань ТЕБ та НС.
  • В адміністративних одиницях з “помаранчевим”, “жовтим” та “зеленим” рівнями забороняється робота шкіл у разі, коли на самоізоляцію через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 відправлено більше, як половина класів.
, , , переглядів: 139

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

МайстерСтом