З понеділка Вараш та Дубно покидають “червону” карантинну зону

Щасливе
30.10.2020  12:10

З понеділка Вараш та Дубно покидають “червону” карантинну зону

Натомість у ній залишаються міста Рівне та Острог. До цього ж епідемічного рівня з 2 листопада віднесені шість районів Рівненської області: Демидівський, Зарічненський, Здолбунівський, Костопільський, Млинівський та Острозький.

Таке спільне рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та обласної комісії ТЕБ і НС щодо нового епідемічного зонування та карантинних обмежень в районах і містах Рівненщини.

Вісім територіальних одиниць Рівненщини будуть віднесені з 2.11.2020 до “червоної” зони. Це міста Рівне та Острог, а також Демидівський, Зарічненський, Здолбунівський, Костопільський, Млинівський та Острозький райони.

Разом з тим, міста Вараш і Дубно виходять з “червоної зони”, тепер вони будуть “помаранчевими”.

У віднесених до “червоної” зони територіях продовжить працювати транспорт, а також – ринки, магазини, заклади громадського харчування, торгові центри. Також дозволено роботу закладів освіти із можливим переходом на дистанційне та змішане навчання. Рішення про їх роботу прийматимуть місцеві комісії спільно з керівниками навчальних закладів.

Водночас буде посилений контроль за дотриманням карантину, повідомив в.о. голови Рівненської ОДА Сергій Подолін (на фото праворуч). “Запланували зустрічі із керівниками закладів щодо посилення контролю над санітарними вимогами. Вже в понеділок зберемо директорів ринків”, – зазначив Сергій Подолін.

Під забороною залишатиметься діяльність у сфері культури, зокрема, робота театрів та іншої розважальної діяльності. Продовжать працювати кінотеатри із заповненням місць на половину. Також діятиме заборона на відвідування соціальних та реабілітаційних закладів, крім тих, що надають послуги екстренно, центрів бездомних тощо. Про це інформує пресслужба Рівненської ОДА.

Як інформує Міністерство охорони здоров’я України , з 2 листопада “червоний” рівень епіднебезпеки буде діяти у 112 адміністративних одиницях. Усі – через перевищення показника захворюваності за останні 14 днів у 320 осіб на 100 тисяч населення.

За останній тиждень до “червоного” рівня епідемічної небезпеки потрапили ще 2 обласні центри – місто Житомир та місто Ужгород, натомість міста Тернопіль і Сєвєродонецьк перейшли у “помаранчеву” зону.

В цілому по країні до базового “зеленого” рівня епідемічної небезпеки віднесено всього 2 адміністративні одиниці – це Горностаївський та Скадовський райони Херсонської області, повдомив на брифінгу 30 жовтня міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

, , , , переглядів: 121

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *