За що рівнянин подякував заступнику мера Рівного

Щасливе
14.09.2018  23:18

Дуже рідко нині користувачі соціальних мереж дякують представникам влади за ті чи інші їх рішення. Значно частіше ми можемо читати про проблеми, недопрацювання. Але нині хочемо розповісти саме про позитивний випадок.

Так, рівнянин Сергій Ковальчук зауважив, що заступник мера Рівного Віталій Герман прийняв правильне рішення щодо будівництва на вулиці Грушевського. А саме збереження лінії тротуару для влаштування вуличної інфраструктури міста:

  • Не знаю кому саме дякувати, чи Вам, Віталій Герман, комусь з ваших відповідальних підлеглих, чи забудовнику, але в будь-якому випадку вдячний за збереження цієї лінії для майбутньої вуличної інфраструктури міста 🙂 Для розуміння: в найближчому майбутньому вулиця має бути перепланована з врахуванням сучасних потреб і локальне звуження вулиці просто це унеможливило б.

Заступник мера Рівного Віталій Герман подякував за такий коментар і зауважив, що подібними рішеннями крок за кроком будується безпечне, сучасне європейське сервісне місто орієнтоване на потреби громадян!

, , , , , переглядів: 1 971


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *