Замість коліс – уламки: військові потребують авто для фронту
У підрозділі ЗСУ, де служить працівник «Рівнетеплоенерго» Сергій Осецький, залишилися лише уламки від автівки. Ще дві машини – у такому ж критичному стані. Але бійці мають рухатися далі й виконувати бойові завдання. Саме таке повідомлення з’явилось у соціальних мережах ТОВ “Рівнетеплоенерго”. “Військові звертаються до нас із проханням допомогти придбати новий транспорт. І хто, як не … Читати далі Замість коліс – уламки: військові потребують авто для фронту
Скопіюйте та вставте це посилання до свого WordPress сайту, щоби вставити
Скопіюйте та вставте цей код собі на сайт, щоби вставити