Застосунок “ДІЯ” отримає нові корисні опції

Гринюк Перевезення
Щасливе
27.01.2021  13:30

Застосунок “ДІЯ” отримає нові корисні опції

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заявив, що у квітні на Diia Summit запустять низку нових цифрових продуктів в “Дії”, зокрема, Дію ID та електронний лікарняний. Про це Федоров повідомив у Telegram.

“Дія ID. За декілька кліків у смартфоні можна буде отримати електронний підпис. Українці зможуть підписувати документи завдяки смартфону, отримувати адміністративні та фінансові послуги онлайн. Зміна місця реєстрації онлайн (найпопулярніша послуга в Україні). Ще наприкінці 2020 року прийняли постанову, яка впроваджує експериментальний проєкт з реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання в електронному форматі”, – анонсував міністр.

Також, за його словами, запустять будівельні онлайн-послуги – початок виконання будівельних робіт та введення в експлуатацію об’єктів класу СС2 та СС3, а також – автоматичну реєстрацію бізнесу – автоматична реєстрація послуг для ФОП онлайн. Також планують запустити податкові онлайн-послуги – оптимізація та переведення в Дію послуг кабінету платника податків. “І це не все. Не все ж відразу розкривати”, – додав Федоров.

, , переглядів: 2

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *