Заступник мера Рівного вакцинувався від COVID-19

Щасливе
03.03.2021  16:00

Заступник мера Рівного вакцинувався від COVID-19

3 березня заступник міського голови з питань медицини, соціального захисту та учасників бойових дій Юрій Поліщук вакцинувався від COVID-19. Зробив це в КНП «Центральна міська лікарня» РМР, де мобільна бригада проводить вакцинацію від ковіду. Юрій Поліщук власним прикладом хотів показати, що вакцина, це єдиний дієвий захист від COVID-19.

– Дорослі, думаючі люди повинні дбати про своє здоров’я. Я вважаю, що рівняни мають бути захищені, а єдиний доведений наукою дієвий механізм профілактики будь-якого вірусного захворювання – це вакцинація. Зробив сьогодні сам і закликаю всіх мешканців приходити вакцинуватися, – пояснює Юрій Поліщук. – Вакцина якісна, сертифікована, безпечна. Всього буде 5 хвиль вакцинування, перша – це медичні працівники, але є можливість і громадським активістам щепитися теж. Бо щодня можуть бути залишки вакцини і, щоб не втрачати їх – можна використати з користю.

Нагадаємо, що перший етап вакцинації на Рівненщині розпочався минулого тижня. Область отримала понад 17 тисяч доз вакцин від COVID-19 Oxford/AstraZeneca (Covishield).” У Рівному створено вже дві мобільні бригади, які будуть проводити вакцинацію проти ковіду.

, , , , переглядів: 40

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *