Заступник мера Рівного взяв участь у Форумі в Одесі

Щасливе
01.08.2021  14:00

Заступник мера Рівного взяв участь у Форумі в Одесі

XVI Український муніципальний форум днями завершився в Одесі. Предстанвиком від Рівного, який брав участь в масштабному обговоренні став заступник міського голови Рівного Ігор Кречкевич. Під час заходу понад півтисячі голів громад, народних депутатів, представників міністерств та колег з органів місцевого самоврядування ділились досвідом та обговорювали актуальні питання місцевої демократії, відкритого врядування, енергоефективності та сталого місцевого соціально-економічного розвитку.

  • Приємно відзначити, що з початку року в Рівному вже вдалося запустити ряд ініціатив, які озвучувалися на форумі, а саме:
    активна робота у напрямках підписання Угоди «Мери за економічне зростання», а також отримання Європейської енергетичної відзнаки, продовження Угоди мерів до 2030 року, участь у проекті GIZ «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», розпочато роботи по реалізації проекту Північної Екологічної Фінансової Корпорації. Окрім того, було створено Відділ енергоменеджменту, наявність якого в перспективі надасть переваги при отриманні фінансування інфраструктурних проектів, направлених на зменшення енергоспоживання і необхідність якого буде закріплена на законодавчому рівні, – поділився враженнями заступник міського голови.

, , , , переглядів: 270

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *