Змінився до невпізнаваності: як тепер виглядає рівненський Будинок Ветеранів

Гринюк Перевезення
Щасливе
08.09.2020

Змінився до невпізнаваності: як тепер виглядає рівненський Будинок Ветеранів

Трохи більше як місяць тому розпочалися ремонтні роботи з облаштування Будинку ветеранів у Рівному. Будівля, яка з 1947-го року була без ремонту, отримала нове життя завдяки підтримці громадської організації «Рівне Разом» та повному фінансуванню ремонту Віктором Шакирзяном.

 

В інших містах України проекти Будинків ветеранів вже давно реалізовано. Там влада міст виділила приміщення 700-800 квадратних метрів з окремими ЦНАПами та навіть спортивними залами. У Рівному ж за шість років ветеранів та волонтерів так і не спромоглися почути. І тільки завдяки підтримці громадської організації «Рівне Разом» мрія тисяч мешканців Рівного та області стає реальністю.

– Темпи ремонтних робіт приміщення просто вражають. Адже від приміщення, якому цьогоріч виповнилося 140 років, залишилися тільки каскади арок. Тепер це вже зовсім не схоже на ЖЕК з вузькими кімнатами, а дійсно простір, який об’єднає учасників бойових дій АТО ООС (ветеранів), родини загиблих Героїв, дітей та сімей військовослужбовців, а також волонтерів, – говорить ініціаторка проекту Вікторія Шинкаренко. – Прикро лишень, що в інших містах такі простори вже давно працюють, а ми змогли тільки більше як місяць тому почати усі роботи. Якби громадська організація «Рівне Разом» та особисто Віктор Шакирзян не взяли під опіку цей проект, то переконана, що ветерани Рівненщини ще довго чекали б його втілення.

Між собою волонтери та активісти називають цей проект «Будинок мрії». Адже вже зовсім скоро тут запрацюють кабінет психологічної допомоги, невеликий хостел, зал для проведення тренінгів і групових занять, простір для спілкування «Коло друзів» та дитяча кімната. Віктор Шакирзян переконаний, що ветерани мають відчувати, що потрібні суспільству і, вважає, це внеском до їхньої підтримки.

– Для завершення ремонтних робіт у Будинку ветеранів нам потрібно ще близько 15 днів, а далі розпочнеться процес прибирання, встановлення меблів та облаштування фасаду приміщення, – говорить Віктор Шакирзян. – Наша громадська організація постійно допомагає військовим, то ж це буде продовження їх підтримки. Адже війна триває і ми не повинні про це забувати. А самі ветерани – це потенціал держави і ми маємо робити все можливе для їх повернення до повноцінного життя.

Нагадаємо, що Будинок ветеранів знаходиться на вулиці Гур’єва, 2, що в районі Пивзаводу.

, , , , ,

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *