Змінився порядок призначення всіх видів державної допомоги та житлових субсидій

03.08.2020

Змінився порядок призначення всіх видів державної допомоги та житлових субсидій


22 липня 2020 року Кабінет міністрів України у постанові №632 затвердив Порядок, який визначає механізм обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї для призначення усіх видів державної соціальної допомоги та житлових субсидій, які, відповідно до законодавства, надаються залежно від сукупного доходу. Про це повідомляє Управління праці та соціального захисту населення м. Рівне.

Постанова Кабміну № 632 “Деякі питання виплати державної соціальної допомоги” затверджує новий Порядок обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для всіх видів державної соціальної допомоги.

Допомога на дітей – перерахунок

Перерахунок допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, яка виплачувалася в січні – червні 2020 року, проводиться з 1 січня 2020 року в розмірі, що становить 2,5 розміру прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, на дітей з інвалідністю, над якими встановлено опіку чи піклування, – 3,5 розміру прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

Допомога малозабезпеченим сім’ям та одиноким матерям – нова заява

Із 1 липня 2020 року державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям та допомоги на дітей одиноким матерям особам, у яких закінчився строк  таких виплат у березні – червні ц.р., призначають та виплачують лише після подання нової заяви з необхідними документами та декларації про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги.

Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям та допомога на дітей одиноким матерям особам, які звернулися за її призначенням у липні – серпні 2020 року, призначається і виплачується, починаючи з липня 2020 року.

Новий порядок обчислення сукупного доходу

Найбільше змінився порядок обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для всіх видів державної соціальної допомоги. Про це детальніше розповімо в наступному матеріалі. А оригінал урядового документа – за посиланням нижче.

Порядок та зміни, що додаються до Постанови Кабміну №632 від 22.07.2020.

 

, , ,


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *