ТОП-3 новорічні фільми для всієї сім’ї

Щасливе
21.11.2021  11:00

ТОП-3 новорічні фільми для всієї сім’ї

Часто у зимові вечори з’являється бажання переглянути з сім’єю, друзями чи наодинці цікавий фільм. Пропонуємо підбірку з ТОП-3 стрічок, які створять теплу атмосферу та доповнять настрій позитивними новорічними емоціями.

Чарлі і шоколадна фабрика(2005)

Головний герой – хлопчик Чарлі з бідної родини, який живе в невеликій халупі разом з батьками, двома дідусями та двома бабусями. Батька звільняють із роботи і сім’я опиняється у вкрай важкому становищі. У тому самому місті знаходиться шоколадна фабрика Віллі Вонкі, на якій раніше працював дідусь Чарлі.

Після того, як конкуренти викрали шоколадні секрети Віллі Вонкі, він звільнив усіх робітників. І з того часу ніхто не бачив, щоб люди заходили на фабрику чи виходили з неї. Тільки вантажівки, що розвозять ящики із шоколадними плитками, перетинають лінію воріт фабрики. І ось одного разу Віллі Вонка поклав 5 золотих квитків у 5 плиток шоколаду та оголосив, що ті діти, які знайдуть квитки, матимуть можливість потрапити на фабрику. У світі починається справжній ажіотаж.

Різдвяна історія (2009)

 Дії картини розгортаються навколо літнього чоловіка на ім’я Ебенезер Скрудж. Він страшний скнара, і кожен день думає лише про те, як би заощадити зайвий цент. У нього немає ні крапельки жалю до бідних людей, та й до всього іншого, Скруджу просто чужі дружба, любов, а Різдво він і зовсім не вважає за свято. Однак, саме напередодні цього світлого і доброго свята, Ебенезеру доведеться пережити ще раз своє минуле і побачити сьогодення і майбутнє, що змусить його по-іншому поглянути на навколишній світ і назавжди змінить героя в цілому.

Відпочинок за обміном

Журналістка Айріс Сімпкінс живе в англійській провінції. Друга героїня фільму, власниця успішного рекламного агентства Аманда Вудс – за океаном, в Південній Каліфорнії. Вони знайомляться на сайті обміну житлом. І перед Різдвом, вирішивши відпочити від своїх проблем, міняються на два тижні будинками та континентами.

, переглядів: 143

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *