Каструлі і вбивства, або короткий екскурс в життя адвоката

Щасливе
17.07.2020  09:48

Каструлі і вбивства, або короткий екскурс в життя адвоката

Робота юриста інколи вражає цікавими справами, але часто може і  шокувати кривавою правдою, та нажаль, справедливість знайти складно і як говорить наш герой – ця справа як релігія, а ми повинні до останнього захищати клієнта і вірити в його невинуватість. Отож на вебінарі в студентів юристів НУВГП з неформальної освіти – Аліна Вікторівна Козак, відомий рівненський адвокат.  

«Робота юриста – це перш за все багато праці і уваги до дрібниць» – на цьому наголошувала Аліна Вікторівна у своїй розповіді. Інколи справа потребує великої кількості допоміжних матеріалів, які потрібно шукати, знаходити і не завжди вдається можливість їх отримати. Та це і цікава, і по іронічному, навіть, весела робота, адже коли ти допомагаєш чоловіку, який у нетверезому стані зайшов до чужої квартири і лишився спати поміж каструль, то це обов’язково викличе посмішку. Історії про юнаків, які через власну дурість забирають у себе дорогоцінні роки життя, змушують задуматись про правильність обраної професії. Це і жахливі розповіді про вбивства, і про довірливих дівчат, які через бажання знайти своє щастя отримують у відповідь лиш горе. У всіх  цих та й інших випадках потрібна допомога юриста

Під час розмови, нам розповіли і про сірі будні адвоката. Завдяки отриманій інформації, ми можемо зробити висновок, що юриспруденція – це робота для людей, які ніколи не бояться труднощів, вони як справжні бійці, адже допомоги потребує кожен і порадою, але частіше захистом. Адвокат – це професія для сміливих і наполегливих людей.

Микола Тимощук

, , , переглядів: 269

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *