Як відчувати кайф від роботи не споживаючи наркотиків?

Щасливе
17.07.2020  09:54

Як відчувати кайф від роботи не споживаючи наркотиків?

Справжній професіонал, щира і відкрита людина, Мартін Іден світу журналістики – Анастасія Боднарська, сьогодні відвідала вебінар студентів неформальної освіти НУВГП  і розповіла  чимало закулісних історій зі своєї роботи.

Заряд позитиву, а ще неймовірний інформаційний вибух – от як можна охарактеризувати дану зустріч. Анастасія ділилась власним досвідом роботи на телеканалі «Рівне 1», «1+1» і різних засобах масової інформації. Не приховувала вона,  що працювати доводилось дуже багато: життя в дедлайнах і в пошуках матеріалу, але якщо ти це любиш, тебе ніхто і ніщо не  зупинить. «Колишніх журналістів не буває» – саме так Анастасія вважає. Молодий журналіст відверто наголошує, що журналістика – це вічний пошук актуального, ти торкаєшся таких тем, які турбують суспільство, які є надважливими і ти частина того ж суспільства, що бореться за чесність та правдивість. Ти маєш не боятися судових позовів, які можуть бути, адже робота журналіста полягає у пошуку правди і відображення її для людей, та інколи ця правда не подобається людям, які переступають межу закону.

«Ми –  юристи, як ніхто, розуміємо, як важливо дотримуватись законів у суспільстві,»- такими словами завершила Анастасія.

Важливо нести слово у суспільство, це як захист закону.

 

Тимощук Микола

, , переглядів: 269

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *