18 жителів Рівненщини постраждали від торгівлі людьми

Щасливе
19.10.2021  15:00

18 жителів Рівненщини постраждали від торгівлі людьми

 18 мешканців Рівненщини: 9 чоловіків, 6 жінок та 3 неповнолітніх хлопців отримали офіційний статус постраждалих від торгівлі людьми.

Учора в Рівному провели акцію «Хода за Свободу». До акції у Рівному долучились державні службовці, соціальні працівники, освітяни, працівники центру безоплатної вторинної правової допомоги, патрульні та громадськість. Загалом понад півсотні осіб.

Учасники акції проголосили Декларацію про Свободу та відправились ходою через центр Рівного із символічними парасольками.

«Трудова та сексуальна експлуатація, примусова праця та жебрацтво, торгівля дітьми, втягнення в злочинну діяльність, незаконне вилучення органів тощо – все це реальні прояви торгівлі людьми в нашому сьогоденні. Цей захід не є протестом, це мовчазна і мирна хода, яка проходить вже 6 років поспіль на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві», – зазначила директор департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської ОДА Роза Слободенюк.

 

, , , переглядів: 135

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *