“Антоніо” приніс нагороду відомому фотохудожнику з Рівного

12.09.2020

“Антоніо” приніс нагороду відомому фотохудожнику з Рівного

Відомий фотохудожник Олексій Потянок отримав нову нагороду. На цей раз перемогу Майстру приніс портрет.

 

Автор фото (с) Олексій ПОТЯНОК

Отримав Диплом НСФХУ в номінації “Портрет” за фото “Антоніо” на 15-му Міжнародному фотосалоні “Фотовернісажі на Покрову 2020”! Робота сфотографована на плівку та вже має відзнаки. Дякую членам журі за оцінку! Конкуренція в конкурсі була дуже висока, а рівень майстерності та відомих імен учасників робить фотосалон одним з кращих в Світі!
Вітаю усіх учасників та переможців конкурсу! Чекаємо в гості на Покрову! – коментує Олексій Потянок.

 

Олексій Потянок – фотохудожник міжнародної федерації (FIAP). Однак для нього ця нагорода була неочікуваною і першою в цьому жанрі в Україні. Раніше нагороди за концептуальні фотоколажі він отримував лише в закордонних фотоконкурсах.

У 2009 роціна на міжнародному конкурсі фоторобіт “Австрійське суперколо” Олексій був удостоєний Золотої медалі Міжнародної федерації мистецтв (FIAP) за роботу “Дівчина з равликами” . Фотографія посіла перше місце у жанрі “експериментальне фото”.

На 18-му міжнародному фотоконкурсі “FOTO ODLOT-2018” у Польщі за фотоарт “Світ навколо нас змінює нас” рівненський фотохудожник Олексій Потянок отримав уже п’яту “Золоту плакету”.

На фотоконкурсі “Рівне день за днем, 2018” Олексій Потянок був удостоєний золотої медалі фотосалону за серію фото з життя безхатьків під назвою “Третім будеш?” та диплом за одиночне фото “Зараз заспіваю!”

У 2019 році Олексій Потянок виборов “Золоту медаль 14-го Міжнародного Салону художньої фотографії “Фотовернісаж на Покрову – 2019”. Нагороду отримав в номінації “Монохромне фото” за світлину “Танго гарного настрою”.

Також минулого року Олексій отримав бронзову медаль на 5-му Міжнародному конкурсі репортерської фотографії “LifePressPhoto-2019″за серію фото “Змагання поколінь” у номінації “Мистецтво, розваги”.

, , ,


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *