Біблія має значення для національної безпеки України

Щасливе
23.10.2020  12:39

Біблія має значення для національної безпеки України

Адвокат Сергій Мусевич про БІБЛІЮ І НАЦІОНАЛЬНУ БЕЗПЕКУ.

Мене зараз чимало зможуть розкритикувати, однак. на моє глибоке переконання, якби в 2014 році при владі не був Олександр Турчинов, в Україні пролилось би набагато більше крові. Нас би просто знищили і війська агресора були б у Києві. Коли відбувалася анексія Криму, українська армія робила все можливе, щоб захистити свої східні терени. Неабияка у цьому заслуга пастора, людини народженої згори, на той час секретаря РНБО Олександра Турчинова. Це той випадок, коли керівник переймається і долею територій, і людськими життями своїх співвітчизників. Чимало критики лунає на адресу цього політика, однак я особисто сплю спокійно, знаючи, що за безпеку в моїй країні відповідає людина, яка знає Слово Боже і несе Його людям.

 

Зізнаюсь, що спостерігаючи за його діяльністю я розділяю багато речей , котрі робить цей державотворець для України. Його біографія насправді вражає. Наприклад, будучи євангельським християнином, Олександр Турчинов займає високі посади в Україні – від голови СБУ взимку 2005-го року, до нинішнього секретаря РНБО. Турчинов – доктор економічних наук, професор, автор понад 100 наукових праць і монографій, присвячених дослідженням корупції, тіньової економіки, тоталітаризму.

У лютому 2015 року Турчинов висловився за заборону всім суддям виїжджати за кордон до завершення процесу люстрації і «До того часу, як вони самі будуть сидіти на лаві підсудних» через те, що «Судді стали адвокатами злочинців». Це було розцінено як посягання на порушення презумпції невинуватості, конституційно гарантованої кожному свободи пересування та права вільно залишати територію України.

 

А 25 грудня 2015 року Турчинов закликав відмовитися від Юліанського календаря і святкувати Різдво 25 грудня, як і більшість європейських країн.

Ось такий короткий аналіз того, що зміг зробити один віруючий чоловік в Україні, будучи на високих постах. Ясна річ, йому було непросто, оскільки постійно доводиться долати спокуси та виклики. Та його прохристиянська позиція і авторитет не підлягають критики. Хоча саме за заборону суддям виїзджати за кордон до завершення люстрації, Турчинов отримав добру порцію критики в свою адресу.

Згадавши про Турчинова, Унгуряна, Шушкевича хотілось, аби при владі побільше було таких політиків, адже вони з тих, хто не переступить межу, яка граничить із Заповідями Господніми. Знову таки, згадуючи про великих і успішних їхнє коріння та виховання, мимоволі розумієш і плоди таких чиновників, які проросли від засіяного слова Божого у їхні душі.

Відсутність людей такого штибу на Донбасі і привела до розрухи та руйнації цього краю, одурманення людей, їх зубожіння та дволикості. Символічним є те, що першими, кого розстріляли бойовики у Слов’янську, була родина п’ятидесятницького пастора. Вочевидь,не вписувались такі люди в загальну картину атеїзму, п’янства та зубожіння, притаманну тому краю. Останнє є результатом атеїстичної пропаганди в часи СРСР в трудових колективах великих промислових підприємств. Пала велика держава, а кому вірити далі, якщо «Бога немає», людям не сказали. Тому і, кажучи словами Леоніда Макаровича, «Маємо те, що маємо».

Сьогодні на Донбасі працює велика кількість благодійних християнських фондів, організацій, центрів та церков. Саме протестанти принесли в той край Добру Вість на зміну «червоному духовному терору». Спілкуючись з людьми зі Сходу, важко не помітити ось того відчуття першої любові до Творця, яку кожен з нас пізнав і розуміє  на власний лад. Це надзвичайно щирі та талановиті люди.

Між тим, директор РІСу Тарас Антошевський повідомив «1+1», що «За останні десять років кількість протестантських та інших нових для України християнських громад збільшилася з 6,5 тис. до 10,6 тис. Всього ж парафіянами таких церков, сьогодні називають себе близько 2 мільйонів українців. Найчисленніші з них – баптисти, свідки Єгови, харизмати і п’ятдесятники. Фахівці вважають, що збільшення кількості парафій нових церков пов’язано з характерним для них індивідуальним підходом до кожного віруючого, більш сучасними формами діяльності громад, в тому числі обрядів, а також ретельним вивченням Біблії.

Багато в чому через скандали та корупцію, що оплутали українське православ’я, в країні поступово змінюється ставлення до нових церков. Їх більше не сприймають як небезпечні секти, як це було ще років десять тому, кажуть експерти. За даними опитування Центру Разумкова, якщо в 2000 році до них позитивно ставилося 13,5 % респондентів, то тепер цей показник досяг майже 17 %. “Серед усіх релігійних організацій в Україні вони найактивніші в питанні усиновлення дітей, займають активну позицію у формуванні християнської політики, і все це створює позитивний імідж”, – зазначає Антошевський.

Цікаво, як я зазначав, що новоявлені церкви в Україні “роблять ставку” на східні регіони. “Найбільше ми орієнтовані на східні регіони – Донецьку, Харківську, Луганську області, Крим та Запоріжжя. Там не було сильної православної церкви. Тому більшість церков у нас відкривається на сході країни”, – розповів єпископ харизматичної церкви Нове покоління Андрій Тищенко.

Сьогодні, кажучи про Схід України, говорять про «Велике Духовне Пробудження». Фактично в кожному прифронтовому регіоні сьогодні працюють волонтери, які доставляють продовольство та товари першої необхідності місцевому населенню, створюються тимчасові притулки, реабілітаційні центри, в сільській місцевості люди збираються в одній із садиб для богослужіння.

Запитаєте, як все це вписується в національну безпеку? Відповідаю. Держава Україна, сама того не усвідомлюючи, уже довірила протестантським організаціям духовну опіку та безпеку за своїх мешканців на Донбасі. Адже краще них важко знайти організації, з чітко налагодженою роботою та дисципліною. Інколи навіть самі військовослужбовці звертаються до віруючих з проханням роздати продукти харчування населенню без шуму та паніки.Таким чином Заповіді Господні чітко працюють в українському суспільстві через братів та сестер в Ісусі.

Також хотілось би окремо підкреслити Інститут військового капеланства. Саме на них покладене надзавдання – реформування атеїстичної армії в сучасну, в якій би з перших днів свого перебування навчали не лише військовій справі, а й спілкуванню з Богом, через його Слово.

Тому, підсумовуючи, мушу констатувати, війна в Україні принесла для віруючих людей широкі можливості для духовного пробудження нації. Практично кожен активний християнин сьогодні перебуває на передових позиціях боротьби з єресю та безбожжям. Вірю, що отримані плоди неодмінно стануть тим підґрунттям, на якому і з’явиться велика християнська держава в самісінькому центрі Європи – і за формою, і за суттю.

, , , переглядів: 72

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *