На кого розрахована соціальна програма «Турбота» цьогоріч?

Щасливе
18.02.2021  14:00

На кого розрахована соціальна програма «Турбота» цьогоріч?

Комплексна соціальна програма «Турбота»(розрахована на 2021-2023 роки) – це програма, яка має на меті  систематично допомагати соціально незахищеним верствам населення.

Про це розповідають у Рівненській міській раді.

Вона у Рівному вже не перший рік, але цього разу має певні відмінності.

– Ми зробили акцент на соціальному захисті учасників бойових дій, а також соціалізації певних категорій дітей з інвалідністю, – говорить міський голова Рівного Олександр Третяк. – В рамках програми заплановано заходи щодо соціальної адаптації та інтеграції в суспільство дітей-аутистів, дітей з синдромом Дауна та ДЦП. Також передбачено підвищення рівня соціальної захищеності учасників АТО та ООС і членів їхніх сімей.

Загальна сума програми складає понад 10 мільйонів гривень. Її виконання зробить крок до позитивних зрушень на шляху зростання рівня добробуту різних за соціальними і віковими ознаками цільових груп населення з урахуванням їхніх реальних потреб; удосконалення системи надання соціальної допомоги найбільш вразливим верствам населення, посилення адресної спрямованості; подальший розвиток системи надання соціальних і реабілітаційних послуг.

, , , переглядів: 92

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *