На Рівненщині заборонили розводити відкритий вогонь у лісах та рекреаційних зонах

Щасливе
16.04.2021  14:40

На Рівненщині заборонили розводити відкритий вогонь у лісах та рекреаційних зонах

На Рівненщині готуються до сезону пожеж. Зокрема, за минулі вихідні на території області зафіксовано 20 випадків загорянь сухої трави та чагарників.
З огляду на те, що в області покращилась погода та люди все частіше виїжджають “на природу”, заступник голови РОДА Ігор Тимошенко закликав мешканців області не нехтувати карантином та правилами поводження з вогнем:

Фото: UA:Рівне-Суспільне

“Погода гарна і чому б не поїхати на пікнік. Однак, 2021 рік, як і попередній, є особливим. Тому при виїзді на подібні заходи ми маємо дотримуватись двох речей – карантинних обмежень та правил протипожежної безпеки.
Пан Тимошенко зауважив, що Кабінет Міністрів України та обласна комісія задекларувала заборону проведення масових заходів.
“Але найголовніша загроза у теплу пору – це пожежна. Ми на обласному рівні прийняли рішення про заборону розведення відкритого вогню у рекреаційних зонах, лісових масивах. Така заборона не є унікальною, вона є практично щорічною. Дає можливість запобігти поширенню масштабних лісових пожеж”, – додав чиновник.
, , , переглядів: 210

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *