Олег Вівсянник:”На Рівненщині ситуація із COVID стабільна, а пацієнти отримують якісну медичну допомогу”

Щасливе
14.01.2021  19:30

Олег Вівсянник:”На Рівненщині ситуація із COVID стабільна, а пацієнти отримують якісну медичну допомогу”

Сьогодні, під час онлайн брифінгу, начальник обласного управління охорони здоров’я Олег Вівсянник заявив, що на Рівненщині ситуація із COVID стабільна, а пацієнти отримують якісну медичну допомогу.

«Ми дещо відмічаємо збільшення кількості пацієнтів. Проте можливості лікувально-профілактичних закладів та всієї медичної системи Рівненщини дозволяють з упевненістю стверджувати, що усі пацієнти отримують якісну медичну допомогу. При збільшенні кількості хворих на COVID, відповідно зростають кількість контактних осіб, а також проведених тестувань. Загалом на сьогодні в області ситуація стабільна, але ми спостерігаємо за сезонністю захворювання», – розповів Олег Вівсянник.

За його словами, хвороба більш важко протікає у людей старшого віку та у пацієнтів із наявною супутньою хронічною паталогією. Загалом, якщо порівнювати з початком тижня, то зазначається незначне збільшення хворих у важкому стані. Наразі із 441 пацієнтів, які лікуються у медзакладах області, 122 – у важкому, а дев’ятеро підключені до ШВЛ-апаратів.

Також довше проходить лікування, коли COVID дає наслідки, зокрема, на дихальну недостатність або загострення інших хвороб. Для цього в області розроблений маршрут пацієнта. Кожного хворого, після проведення основного курсу лікування у закладах першої хвилі, за направленням медичного працівника окремо скеровують до лікувального закладу.

«Хочу звернути увагу на те, що епідемія коронавірусу не завершена. Вона може мати системний сезонний сплеск. Тому і надалі необхідно дотримуватися усіх правил карантину», – наголошує Олег Вівсянник.

, , , переглядів: 34

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *