З України виженуть іноземця, який близько 2 років нелегально проживав на Рівненщині

Щасливе
13.03.2021  10:20

З України виженуть іноземця, який близько 2 років нелегально проживав на Рівненщині

Іноземця, який понад два роки незаконно перебував на території України, примусово видворять з країни.

Працівники міграційної поліції в Рівненській області спільно із працівниками управління державної міграційної служби викрили 39-річного громадянина Польщі, який проживав із 2018 року на території України, зокрема на Волині та Рівненщині, без будь-яких документів та без постійного місця реєстрації. Виявили його поліцейські в одному із сіл колишнього Млинівського району.

Про це повідомили у поліції Рівненської області.

На порушника міграційного законодавства неодноразово складалися адмінпротоколи за частиною 1 статті 203 КУпАП, однак не впливало на його «бажання» повернутися на батьківщину.

Сьомого лютого цьогоріч  районна міграційна служба прийняла чергове рішення про примусове повернення чоловіка на територію країни походженн. Втім, і цього разу він його проігнорував та переховувався від правоохоронців.

Працівники міграційної поліції виявили нелегала 10 березня, після чого спільно із працівниками ДМС в Рівненській області помістили до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, що на території Волинської області, для подальшого примусового видворення з території України до країни походження.

 

 

, , , , переглядів: 280

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *