«За межею Covid-19»: робочі будні лікарів інфекційного відділення Центральної міської лікарні Рівного (ВІДЕО)

Гринюк Перевезення
Щасливе
10.01.2021

«За межею Covid-19»: робочі будні лікарів інфекційного відділення Центральної міської лікарні Рівного (ВІДЕО)

У Рівному триває соціальний проєкт «За межею Covid-19». З’явився ще один відеоролик за світлинами Дмитра Лясковця. На новому відео – робочі будні лікарів інфекційного відділення Центральної міської лікарні, які перебувають в епіцентрі боротьби з коронавірусом.

 

Соціальний проєкт «За межею Covid-19» покликаний привернути увагу міської спільноти до специфіки фахової діяльності представників медичної сфери міста Рівного в умовах пандемії Covid-19. Таким чином ми прагнемо нагадати про важливість щоденної небезпечної праці цих людей, сформувати відчуття поваги та забезпечити зворотній зв’язок «містяни лікарям», що полягає в донесенні до уваги останніх поважливого ставлення населення міста до ризиків їхньої праці. 

ДИВИТИСЬ ВІДЕО

«Сподіваємося, ці відео донесуть до наших співгромадян важливий меседж про те, чи варто нехтувати заходами індивідуального захисту, щоб потім опинитися за межею Covid-19», – повідомляє Міський Будинок Культури.

Скрін з відеоролика за світлинами Дмитра Лясковця

Місяць тому в Рівненському міському будинку культури презентували виставку у рамках соціального проєкту «За межею COVID-19». Це 40 світлин фотохудожника Олександра Харвата про звичний робочий день медика на передовій боротьби з коронавірусом.

, , , ,

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *