Мера Рівного використовують у «політичних баталіях»

Щасливе
02.10.2020  17:30

Мера Рівного використовують у «політичних баталіях»

Виборча кампанія на посаду міського голову Рівного набирає обертів. Боротьба загострюється і все нові герої стають учасниками політичних баталій.

Так, для того, щоб дискредитувати Віктора Шакирязна, лідера передвиборних перегонів згідно з соціологічними опитуваннями, починають використовувати усе нові та нові брудні технології. Чинний міський голова Рівного Володимир Хомко вже не вперше гостро висловлюється щодо політичної партії «Рівне Разом» та її лідера.

Водночас слова мера не мають під собою жодного фактичного підтвердження і є нічим більше ніж припущеннями. Мова йде про коментар Хомка для багатьох «незаангажованих» інтернет-видань в якому йдеться, нібито активісти партії «Рівне разом» заважають роботі ТВК та здійснюють тиск на її членів.

При цьому, слова мера не більше ніж чутки, бо ж не мають на то жодних підтверджень. А посилатися очільнику міста на слова, які «ходять містом» м’яко кажучи, не серйозно. Володимир Хомко не говорив про те чи звертався до правоохоронних органів з приводу озвучених ним фактів.

То ж, ймовірно, що подібні висловлювання можна розцінювати як тиск на членів ТВК, відверту політичну заангажованість, участь у виборчих перегонах. Зокрема, у своєму коментарі Хомко стверджує, що “… якщо в цій державі є закон, то ця партія (“Рівне Разом”) не може бути зареєстрованою!”.

До слова, Володимир Хомко 12 років був міським головою, але через високий антирейтинг прийняв рішення більше не балотуватися на пост міського голови. Натомість йде першим номером у списку партії «За майбутнє», яку пов’язують з Ігорем Коломойським, та підтримує кандидата на мера від цієї політичної сили Юрія Вознюка. То ж не дивними є його висловлювання проти Віктора Шакирязна, який є найголовнішим конкурентом «протеже» діючого мера.

, , переглядів: 316

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *