Рівненщина перейшла у “помаранчеву” карантинну зону

Щасливе
23.03.2021  09:30

Рівненщина перейшла у “помаранчеву” карантинну зону

Сьогодні Рівненщина переходить у нову помаранчеву епідеміологічну зону. Про це повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль на своїй сторінці у Фейсбук.

«На сьогодні епідемічний поріг Рівненщини перевищений на 4,2%. Спостерігається тенденція і до погіршення інших критеріїв, визначених Кабміном. У зв’язку з цим вкотре наголошую: дотримуватись протиепідемічних норм дуже важливо. Від цього залежить, наскільки жорсткі карантинні обмеження діятимуть на нашій території», – зазначив очільник області.

За його словами, вже найближчим часом планується термінове засідання з питань ТЕБ та НС, аби скоординувати дії усіх причетних служб.

Тому вкотре закликаємо дотримуватися маскового режиму та правил гігієни. А також записуватися на вакцинацію від COVID-19 – https://forms.gle/vENTrnmURcc3ssAx5.

Нагадаємо:

  • «Помаранчевий» – попереджувальний рівень, який свідчить про ускладнення епідемічної ситуації в регіоні та може призвести до запровадження посилених обмежувальних протиепідемічних заходів.
  • На території регіонів, які ввійшли до «помаранчевої» зони, діють ті ж карантинні обмеження, що і на «жовтому» рівні. Тобто дозволяється проведення культурних і спортивних заходів, робота ресторанів, кафе, барів та їдалень до 24:00, а також басейнів, спортзалів і фітнес-центрів.
  • Проте паралельно запроваджуються посилені заходи контролю за дотриманням протиепідемічних, а органам місцевого самоврядування дозволяється вводити за потреби на окремих територіях додаткові обмеження.

Повідомляє пресслужба Рівненської ОДА

, , , переглядів: 243

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

МайстерСтом